Swipe Face

Pailsėkite nuo nuobodžių Zoom pokalbių

15 - 30 min.
Patalpoje
Konkurencija
4 - Neribotai

Apie

Spartaus tempo, linksmas ir genialiai paprastas Swipe Face žaidimas yra idealus įrankis virtualių susitikimų pradžiai. Dalyviai gauna iššūkius – tam tikras pozas, pavyzdžiui „tigro riaumojimas“ ar „veidas kaip balionas“, kurias turės atkartoti. Kiekvienai užduočiai skiriama vos 30 sekundžių. Po kiekvieno raundo, dalyviai vertina vieni kitų nuotraukas, braukdami jas į kairę, į dešinę ar į viršų. Pasibaigus užduotims, suskaičiuojami visų taškai ir atskleidžiamas geriausias pozuotojas. Užduočių temos ir kiekis gali būti pritaikomi pagal poreikį.

Mokymosi rezultatai

Visus įtraukiančios atmosferos išlaikymas yra kritiškai svarbus siekiant užtikrinti nuotolinių susitikimų produktyvumą. Tokie virtualūs „aktyvatoriai“ kaip Swipe Face padeda sukurti jaukią ir palaikančią aplinką, kurioje kiekvienas gali laisvai reikšti idėjas ir nuomonę. Swipe Face žaidimas pralaužia ledus ir įveikią nejaukią tylą. Kadangi tradiciniai darbo modeliai kinta, svarbu išnaudoti kiekvieną galimybę suartinti ir sutvirtinti komandą neformaliu būdu.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą