Sole Responsibility

Guminių paplūdimio šlepečių perdirbimas į meno kūrinius.

1 - 1.5 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

Kiekvienai komandai pateikiami įvairūs spalvingi paplūdimio šlepečių ruošiniai, reikalingos priemonės ir mobiliajai konstrukcijai reikalingi reikmenys. Jų užduotis: iš gautų priemonių ir reikmenų sukurti judantį darnų meno kūrinį. Per tam tikrą laiko tarpą komandos turi nuspręsti dėl aiškios vizijos, palaikyti nuolatinį bendravimą ir, atsižvelgiant į turimą laiką, iš naujo įvertinti savo siekius.

Komandos arba dirba pagal tam tikras temas, arba bendradarbiauja, kad sukurtų vieną didelę kinetinę skulptūrą. Jų užduotis yra kūrybiškai interpretuoti gautą temą, subalansuojant vizualinį vaizdą su forma, spalva ir erdviniu vaizdu.

Pasibaigus veiklai, komandos pasidžiaugia vieni kitų kūriniais ir papuošia savo darbinę aplinką ilgalaikiu komandos tikslu. „Sole Responsibility“ - etika paremta platforma, skirta komandoms susivienyti ir susisieti su įmonės kultūra, prisidedant prie visuomeninių ir aplinkos apsaugos organizacijų.

Mokymosi rezultatai

„Sole Responsibility“ skatina naujovių diegimą, nestandartinį mąstymą ir kūrybiškumą, panaudojant turimus išteklius. Patrauklus neapdorotos žaliavos pobūdis akimirksniu įtraukia dalyvius ir nuo pat pradžių skatina sveiką diskusiją. Tiesioginis susidūrimas su užduotimi, kur kiekvienas dalyvis jaučiasi maloniai įsitraukęs, taip pat skatina visapusišką komandos dinamiškumą.

Veikla dėl bendro tikslo komandas ne tik priverčia apsvarstyti judančios konstrukcijos pusiausvyros taškus, bet ir atskirų vaidmenų pusiausvyrą. Kadangi per trumpą laiką reikia daug pasiekti, ši veikla yra puiki priemonė patyrinėti projektų valdymą. Sėkmė reikalauja ryžtingų veiksmų, komandinio susitelkimo ir bendros individualios atsakomybės.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

„Ocean Sole“ yra socialinė įmonė, palaikanti „Trade not Aid“ etosą. Kiekvienais metais iš Kenijos paplūdimių jie surenka daugiau nei 500 000 paplūdimio šlepečių ir įdarbina daugiau kaip 90 vietinių amatininkų, kad šie iš šių išmestų šlepečių išpjaustytų „blokus“ ir juos paverstų meninėmis skulptūromis. Mes glaudžiai bendradarbiavome su „Ocean Sole“, kad sukurtume išskirtinius, vienasluoksnius „ruošinius“ (paplūdimio šlepetės storio). Atrinkus spalvas, suklijavus ir nušlifavus šiuos ruošinius, jie tampa malonia liesti ir lanksčia žaliava, kurią galima kūrybiškai pritaikyti.

Atsiųskite užklausą