Safaris

Komandinis papildytos realybės žaidimas

1.5 - 2 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Iš gyvūnų prieglaudos sargo buvo pavogti raktai ir visi gyvūnai išsilakstė po miestą. Komandų užduotis – atsisiųsti programėlę su papildyta realybe, sugaudyti gyvūnus ir saugiai juos sugrąžinti. Kiekvienam žaidėjui priskiriamos tam tikros atsakomybės: žemėlapio stebėjimas, raminamųjų vaistų ruošimas ir gyvūnų transportavimas. Nuo komandos komunikacijos efektyvumo priklausys, ar gyvūnai bus sugrąžinti iki pasibaigiant laikui.

Mokymosi rezultatai

Šiame žaidime svarbu, jog kiekvienas dalyvis žinotų savo rolę bei asmenines stiprybes ir jog visi komandos nariai efektyviai komunikuotų tarpusavyje. Dalyviai turi aktyviai klausytis, apsvarstyti kiekvieno nuomonę ir kartu priima greitus sprendimus. Visus įtraukia intriguojantis siužetas ir papildytos realybės technologijos, tad kuriama smagi ir įsimenanti bendra patirtis. Žaidimo formatas tinka tiek mažoms, tiek didesnėms grupėms.

Team Assessment Tool Logo

Komandos įsivertinimo įrankis

Šis produktas idealiai tinka vedant renginio apibendrinimo sesiją. Mūsų unikali, specialiai sukurta programėlė pavers šią veiklą dar prasmingesne ir pagilins mokymąsi. Šio įrankio naudojimas komandos formavimo renginyje atneš ilgalaikių, kiekybiškai pamatuojamų rezultatų, stiprins tarpusavio ryšį, kiekvieno asmeninį augimą, įgūdžių tobulinimą, tad tuo pačiu pagerins ir bendrą komandos darbą. Sužinoti daugiauAtsiųskite užklausą