Mind to Motion

Komandinė kūno išraiškos programa

30 min. - 1 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
12 - Neribotai

Apie

Aktyvavę savo „energijos mygtukus“ dalyviai pradeda stimuliuoti neurolimfinius taškus savo organizme, kad išlaisvintų užblokuotą energiją. Tuomet, pagal greitėjančią žaismingą muziką dalyviai šoka kongą, juda kaip gyvatės, rėplioja, visaip kryžiuoja savo galūnes ir atlieka įvairiausius kitus juokingus judesius, stiprindami savo pojūčius. Pilni energijos, visi sustoja į ratą ir pasidalina potyriais.


Mokymosi rezultatai

Tai žaismingas pratimas, kurio metu pilnai įsitraukia visas kūnas. Atlikę jį, dalyviai tvirtina, kad jaučiasi energingesni, judresni ir laimingesni. Specifiniai kūno judesiai sukurti siekiant padidinti gebėjimą mokytis ir apdoroti informaciją, išmokti geriau atsipalaiduoti, suteikti daugiau laisvės ir spontaniškumo. Sustiprėjęs grupės tarpusavio ryšys maksimaliai padidins komandos darbo efektyvumą.


Savo organizacijoje pabrėžiame būtinybę atsitraukti nuo įprastų darbų siekiant pasikrauti energija. Mind to Motion padėjo visiems atsipalaiduoti ir tapti atidesniais, bei privertė galvoti apie mažus pokyčius, kuriuos jie gali įgyvendinti savo kasdieniame gyvenime, kad sumažintų stresą.

Atsiųskite užklausą