Kūrybiniai syvai

Išmokite verslo subtilybių spausdami šviežias sultis

1 - 2 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
24 - Neribotai

Apie

„Kūrybinių syvų“ veikloje komandos atlieka globalios kompanijos, užsiimančios vaisių kokteilių verslu, vaidmenį ir susiduria su logistikos bei marketingo iššūkiais. Komandos gauna skirtingus receptus bei reikiamus ingredientus, deja, ne visus. Dalyviai derasi tarpusavyje, pasirašo bendradarbiavimo sutartis, prekiauja ir keičiasi produktais, jog sėkmingai atliktų užduotį – pagal receptą suplaktų gardų kokteilį. Padegustavus sukurtą produktą, ne ką mažiau svarbi darbo dalis yra marketingo kampanijos bei pardavimų strategijos kūrimas bei pristatymas kitoms komandoms.


Mokymosi rezultatai

Lai „Kūrybiniai syvai“ sukuria sėkmingą komandos derinį ir patenkina visus skonius. Jokia naujiena, kad skaniausi vaisių kokteiliai pavyksta iš šviežiausių ir kokybiškiausių ingredientų. Ši taisyklė galioja ir organizacijoms. Joms reikia geriausiai tarpusavyje derančių darbuotojų kolektyvo, turinčio naują požiūrį, kuriančio unikalias idėjas ir patraukius pasiūlymus klientams. „Kūrybiniai syvai“ – tikras išbandymas dalyvių kontaktų užmezgimo ir bendravimo įgūdžiams atsiskleisti. Tai pilnas linksmybių, juoko ir išties pašėlęs verslo žaidimas, įliejantis sveiką dozę energijos į bet kokį renginį.


Esame organizacija, siekianti žengti naują žingsnį ir savo verslą pastūmėti į priekį. To svarbi dalis - skirtingų požiūrių ir pokyčių kultūroje įtvirtinimas. Mes tą nusprendėme padaryti pasitelkę vertybes, kurias norime įtvirtinti savo organizacijoje. Štai tokie buvo mūsų tikslai. Juos visiškai patenkino renginiai, kurie vyko pastarosiomis dienomis. Juose sklandė daug energijos, buvo daug veiklų, kurios buvo sukurtos atsižvelgiant į mūsų vertybes. Tai buvo neįtikėtinai sėkmingas renginys.

Anthony Sutcliffe, Managing Director in Asia
Home Retail Group

Atsiųskite užklausą