Haka Action - Remote

Jėgos suteikiantis virtualus aktyvatorius

10 - 30 min.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
6 - Neribotai

Apie

Apšildykite savo rankas, kaklus, veido raumenis, liežuvius, balsus ir, virtualiai prisijungę, pralaužkite ledus prieš susirinkimą, konferenciją ar tiesiog norėdami smagiai praleisti laiką su komanda. Haka šokis yra galingas maorių kariūnų šauksmas rodantis jėgą ir pasirengimą. Jis taip pat atliekamas švenčiant ypatingas progas ar pasitinkant svarbius svečius.

Virtualiai vadovaujant mūsų energingiems fasilitatoriams, jūsų komanda išmoks žodžius, jų reiškmes bei Haka šokio judesius, o tada seks repeticijos ir jėgų sutelkimas komandiniam pasirodymui. Norint dar stipresnės ir labiau įtraukiančios patirties – galima įtraukti ir konkurencinių elementų. Ar esate pasiruošę išlįsti iš komforto zonos ir energizuotis kartu?

Mokymosi rezultatai

Nuotoliniai susirinkimai gali versti jaustis keistai ir nepatogiai, tad, siekiant atsipalaiduoti ir apjungti dalyvius, pasitelkiamos „apšilimo" veiklos. „Haka Action – Remote" yra puiki priemonė, leidžianti dalyviams fiziškai įsitraukti į veiklą, pasiliekant sau patogiame lygyje. „Haka Action" veikloje dalyviai yra skatinami pamiršti tai, kas juos stabdo ir plačiau atverti požiūrį. Tokioje palaikančioje aplinkoje dalyviai gali išlaisvinti savo kūrybiškumą ir laisviau reikšti emocijas. Po „Haka Action" dalyviai tampa žvalesni ir entuziastingesni, sutvirtinę tarpusavio ryšį per bendrą patirtį bei įgyję motyvacijos susidurti su iššūkiais.

Atsiųskite užklausą