Go For Gold

Komandinis iššūkis – siekite aukso!

2 - 8 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
16 - Neribotai

Apie

Priimkite olimpinį iššūkį – tapti greičiausia, stipriausia ir ištvermingiausia komanda bei iškovoti aukso medalį! Tai itin azartiška veikla, kurios tikslas yra surinkti kuo daugiau taškų įvairiose rungtyse per tam skirtą laiką. Kiekvienai komandai gavus po planšetinį kompiuterį su įdiegta „Quickfire" programėle, dalyviams tenka skubiai išsiaiškinti kiekvieno gebėjimus ir pasiskirstyti užduotimis. Programėlei suskaičiavus taškus vyksta apdovanojimų ceremonija.


Mokymosi rezultatai

Iššūkių ir linksmybių pilnas žaidimas visų pirma yra skirtas komandinio darbo tobulinimui. Itin svarbu atrasti ir išsakyti savo asmeninius gebėjimus bei silpnasias vietas, jog būtų lengviau sukurti efektyvią strategiją. Aiški komunikacija, lyderystė bei pasiskirstymas rolėmis – kelias į auksą.


Programa „Go for Gold“ buvo puikus būdas, kuris leido mūsų žmonėms komandinį darbą patirti realybėje. Tą buvo įdomu apsvarstyti po renginio. Jie sakė, kad tikrai buvo sudėtinga realistiškai vertinti savo sugebėjimus prieš žmones, kurių jie nepažinojo. Tačiau renginio metu jie sužinojo, kaip tai buvo svarbu. Žinau, kad visi jautėsi energingai atlikdami fizinę veiklą. Buvo malonu, kad ši programa buvo valdoma technologijos... taškai buvo skaičiuojami realiu laiku. O tai reiškė, kad komandos galėjo toliau koreguoti savo strategiją ir požiūrį. Atsižvelgdamas į tai, džiaugiuosi, kad nusprendėme tą padaryti per 2 valandas.

Microsoft

Atsiųskite užklausą