Face to Face

Ar gerai pažįstate savo kolegas?

2 - 3 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
20 - 800

Apie

Smagi ir interaktyvi komandos formavimo veikla, kuri leidžia jūsų darbuotojams geriau pažinti vienas kitą ir atskleisti asmeninius pomėgius. Dalyviams susiskirsčius mažomis grupelėmis, ekrane užduodami klausimai su keliais atsakymų variantais, kurių kiekvienas pažymėtas skirtinga spalva. Dalyviai, pagal jiems artimiausią atsakymą, ištraukia iš krepšio atitinkamos spalvos akmenuką, parodo jį kitiems grupėje ir papasakoja, kodėl pasirinko būtent šį. Po minutės suskamba gongas ir dalyviai keliauja į kitas grupeles.


Mokymosi rezultatai

Tai labai aktuali programa šiandieniniame pasaulyje. Dalyviai greitai užmezga ryšius vieni su kitais, atranda bendrų interesų ir atskleidžia neįprastus bei įdomius faktus apie savo kolegas. Ši veikla puikiai tinka konferencijose (kaip „ledlaužis“), taip pat įmonėje, siekiant supažindinti personalą.


Related Testimonial

Puiki tinklų kūrimo veikla. Ji iš tikrųjų paskatino diskusijas ir įkvėpė žmones apsvarstyti savo ir kitų pasirinkimus. Po šios programos mes pastebėjome pokyčių savo komandos dinamikoje.

HSBC

Atsiųskite užklausą