Escape the Island

Ar komanda išgyvens saloje iki kol sulauks pagalbos?

1 - 3 val.
Patalpoje
Konkurencija
4 - Neribotai

Apie

Komandos atsiduria saloje. Paliktos likimo valioje, išsigelbėti gali tik davusios signalą pro šalį praplaukiančiam laivui. Kol laukia tokio šanso, jos turi prisitaikyti ir išgyventi.

Planšetiniame kompiuteryje pavaizduota sala padalinta į devynias zonas. Kiekvienoje zonoje komandų laukia visa serija iššūkių, patikrinančių skirtingus išlikimo įgūdžius, susijusius su vandeniu, oro sąlygomis, pirmąja pagalba, pastogės statymu, signalizavimu ir kita. Į krantą išplaukę daiktai gali padėti įveikti iššūkius.

Įgyti žinių apie kiekvieną iš išgyvenimo aspektų yra gyvybiškai svarbu. Per daug laiko vienoje zonoje – nepakankamai laiko kitose. Per mažai laiko zonoje – nepakankamai žinių. Palikus zoną, į ją sugrįžti nebegalima.

Galiausiai komandos išsiaiškina, kada ir koks laivas plauks pro šalį. Sėkmingai iššūkius įveikusios komandos išsigelbėja, o laimi surinkusios daugiausiai taškų.


Mokymosi rezultatai

Jog išgyventų saloje, komandos privalo išvystyti strategiją ir skubiai jos imtis. Aktyvi tarpusavio komunikacija bei gebėjimas komandiškai priimti sprendimus pravers sprendžiant kiek laiko pasilikti vienoje zonoje, o kada judėti į kitą. Ribotas laikas ir resursai testuoja komandos dinamiką.

Skirtingų gebėjimų reikalaujančios užduotys kiekvienoje zonoje leidžia pasireikšti kiekvienam iš komandos narių. „Escape the Island“ yra lankstaus formato žaidimas, kurį galima pritaikyti tiek smagiam vienos valandos užsiėmimui, tiek gilesnei trijų valandų ir daugiau sesijai.


Atsiųskite užklausą