DJ Democracy

Išreikškite savo idėjas miksuodami muziką

2 - 4 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
100 - 500

Apie

„DJ Democracy“ dalyvaujančios komandos gauna po temą bei keletą klausimų, padedančių ją aptarti. Temos gali būti susijusios su konferencijos pranešimais ar įmonės vizija bei kultūra. Pasidalinę nuomonėmis, dalyviai ieško labiausiai jų pažiūras atitinkančių muzikos kūrinių – tiek rimtų, tiek juokingų. Susiskirstę poromis, dalyviai bando atrasti pasirinktų kūrinių ištraukas, kurios tiksliausiai atspindėtų jų norimas išsakyti idėjas. Į logišką seką sudėtos ištraukos tuomet sujungiamos į vieną kūrinį, su kuriuo komanda pretenduoja gauti apdovanojimą smagioje ceremonijoje!


Mokymosi rezultatai

Padedant komandos nariams, atpalaiduojančioje ir neformalioje aplinkoje dalyviai atranda drąsos laisvai išreikšti savo nuomonę tam tikra tema. Muzika nuomonei suteikia naujų spalvų ir net humoro. Užduočiai atlikti būtina pasitelkti atmintį ir kūrybinį mąstymą. „DJ Democracy“ patiks visiems dalyviams, nepaisant jų kultūrinės kilmės ar muzikos skonio. Muzika sukuria bendrą ryšį ir ilgalaikius bendrus prisiminimus, kurie yra svarbūs gerai savijautai darbovietėje ir už jos ribų.

Kai kurie mūsų didžėjų rinkiniai buvo tikrai juokingi, netgi tie, kurie buvo gana rimtomis temomis. Tai leido vadovybei žengti žingsnį atgal ir linksmiau spręsti iškilusius klausimus. Tai taip pat buvo puikus būdas atsipalaiduoti ir išreikšti save.

Land Rover

Atsiųskite užklausą