Bum Tūtos Gyvai

Intuityvus muzikinis vaizdo žaidimas

30 min. - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
24 - 4000

Apie

„Bum tūtos gyvai“ – JAUDINANTIS žaidimas! Formulė paprasta: kuo daugiau žaidėjų pataiko į ritmą, tuo minia labiau šėlsta, o jų grojami instrumentai dar garsiau girdimi garso sistemoje. Beje, instrumentai – tai išmanieji dalyvių telefonai! Pirmojo raundo pabaigoje, kiekvienas geriausias grupės muzikantas gauna automatinį pranešimą ir yra pakviečiamas ant scenos galutiniam mūšiui. Minioje finalistams pritariantys fanai padeda surinkti papildomų taškų ir išrinkti čempioną.

Išskirtinė programėlė, kurią, naudojant QR kodą uždarame Wi-Fi tinkle, į telefonus galima įsidiegti vos per kelias sekundes, leidžia dalyviams ne tik groti, bet ir realiu laiku skaičiuoti balus. Programėlė gali būti pritaikyta jūsų įmonei ir atspindėti jūsų logotipą ar renginio šūkį.


Mokymosi rezultatai

Atlikus išsamius tyrimus ir ištobulinus programą, „Bum tūtos gyvai“ sujungė svarbiausius, iš tūkstančių muzikinių komandos formavimo renginių atrinktus pedagoginio mokymo principus ir juos apjungė į intuityvaus vaizdo žaidimo sąsają, kuri leidžia žmonėms per keletą minučių suprasti muzikos pagrindus, mokytis atlikti kūrinį ir kartu groti. Ši mąstymą keičianti programa įtrauks, motyvuos ir dalyviams suteiks energijos. O taškų skaičiavimas realiu laiku skatina komandinį ryšį ir sveiką konkurenciją.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

„Bum tūtos gyvai“ veiklą galima įgyvendinti taip, kad surinkti taškai būtų naudingi jūsų pasirinktai NVO. Be to, galite pasirinkti iš kitų įvairių projektų, kuriuos rasite pas mūsų partnerius – „B1G1“ .


Visi dalyviai buvo visiškai įsitraukę. Taškų skaičiavimas realiu laiku „LIVE!“ versijoje buvo puikus. Žmonės puikiai bendradarbiavo savo komandoje, siekdami įveikti kitas komandas.

Atsiųskite užklausą