Bonne Soiree

Įženkite į klasikinės muzikos pasaulį

1 - 2 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

Programa „Orkestras“ įkvėpė sukurti dar vieną neįtikėtiną, visiškai unikalią klasikinę komandos formavimo patirtį. Tai patirtis ir istorija, kuri buvo prikelta gyvenimui pasitelkiant ikonografiją, gražią muziką ir jus. „Bonne Soiree“ – tai istorija apie kompozitorių, kurio muzika visiškai atspindi prancūzų dvasią. „Belle Nuit, O nuit d'amour“ – tai žodžiai, kurie palaikė žmones, o jų ryžtingumas ir kūrybiškumas padėjo atsitiesti šaliai po išgyventų didžiulių sunkumų.

Dalyvaudami šioje fantastiškoje programoje, dalyviai susipažįsta su komponavimo istorija ir su smuiku arba violončele. Parepetavę grupėse, muzikantai susivienija, jų pasitikėjimas savimi auga kartu su intensyvėjančiu garso takeliu, o jų kartu atliekama muzika pakylėja ir suteikia tiesiog nepamirštamą patirtį.


Mokymosi rezultatai

„Bonne Soiree“ yra nuotaiką pakelianti komandinė veikla, kurioje dalyviai pasineria į muzikinę-istorinę kelionę. Pasiekę kone meditacinę būseną, jie gali peržengti savo ribas ir išmokti muzikos instrumento grojimo pagrindų, net jei niekada nėra groję. Ši veikla reikalauja visiško susikaupimo ir komandinio darbo, siekiant sukurti aistringą finalinę kompoziciją. Nors šis iššūkis tikrai labai sunkus, apdovanojimas – patirtis, kurios niekada neužmiršite.

Nedaugelis gali išmokti groti klasikinę muziką per vieną valandą, tačiau sinergijoje dirbanti komanda tą tikrai gali. Dalyviai nustebs sužinoję, kiek dirbdami kartu jie gali pasiekti per ribotą laiką.


Atsiųskite užklausą