Battle of the Big Top

Surežisuokite ir atlikite cirko pasirodymą

4 - 8 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
70 - Neribotai

Apie

„Battle of the Big Top“ yra įkvepianti ir energinga patirtis, kurios kulminacija – pačių dalyvių sukurtas unikalus cirko šou. Jie planuoja, režisuoja bei atlieka savo pasirodymą prieš tikrą kviestinę auditoriją! Padedant profesionaliems artistams, jaunosios cirko žvaigždės mokosi ir tobulina įgūdžius: vaikščiojimo kojūkais, akrobatikos, žongliravimo, gimnastikos, balansavimo ant lyno, klouno triukų ir kitus. Artistai, vedėjai, scenaristai, apšvietėjai bei kiti užkulisių darbininkai, kurių rolės taip pat itin svarbios, susivienija bendram tikslui – „Šauniausiam pasirodymui Žemėje“!


Mokymosi rezultatai

Dalyvaudami „Battle of the Big Top“, visi komandos dalyviai prisideda ir mokosi naujų įgūdžių, kuriuos iš pradžių laikė neįmanomais. Šis adrenalino kupinas ir nepamirštamas renginys įkvepia viršyti savo asmeninius lūkesčius. Taip pat, tai tiesiog fantastiškas būdas skatinti bendradarbiavimą, lyderystę ir kūrybiškumą, pasitelkiant žaismingą cirko atmosferą.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Jūsų „Battle Of The Big Top“ šou gali būti naudojamas siekiant sukurti ypatingą šventę nepalankioje padėtyje esantiems vaikams ir jaunimui. Puiki idėja, skatinanti įmonės socialinę atsakomybę – pakvieskite vaikus stebėti nepakartojamo jūsų cirko pasirodymo, palepinkite juos kukurūzų spragėsiais bei kitais skanėstais.


Atsiųskite užklausą