„Ledlaužiai“ ir „aktyvatoriai“

Pauzė renginio metu: suteikite publikai žvalumo, padrąsinkite ir motyvuokite su mūsų kūrybiškais „ledlaužiais“ ir „aktyvatoriais“.

networking

„Ledlaužiai“ ir „aktyvatoriai“ yra neformalios užduotys, kurios naudojamos siekiant, kad konferencijose, mokymo kursuose ar komandos formavimo išvykose dalyvaujantys asmenys susipažintų vieni su kitais ir pradėtų tarpusavyje jaustis jaukiai, užsivestų diskusijos, atsirastų motyvacijos. Apsvarstykite „ledlaužius“, jei renginio dalyviai susirinkę iš skirtingų miestų ar šalių, jei dalyvauja naujai įsteigtas skyrius ar reikia greitai suvienyti visus dalyvius, jog būtų kartu siekiama bendro tikslo. „Aktyvatoriai“ naudingi, kai energija ir susidomėjimas krenta, pavyzdžiui, po pietų ar vėlyvą popietę.

Kalbant apie didelio masto konferencijas, apie investicijų grąžai (IG) itin svarbius „aktyvatorius“ reikėtų galvoti kaip apie įtraukimo įrankį. Dalyvių sutelkimas kartu yra brangus procesas, todėl labai svarbu, kad auditorija būtų teigiamai nusiteikusi ir gautų jiems siunčiamas pagrindines žinutes.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos