Konferencijų „aktyvatoriai“

Kiekvienoje konferencijoje būna ramybės pertraukėlių: suteikite energijos ir motyvuokite savo auditoriją.

people in a conference room playing in team building activity harmonica harmony

Konferencijos sėkmė priklauso nuo jos auditorijos dėmesio. Todėl konferencijų pranešėjai turi reguliariai pritaikyti savo pristatymą ir jo turinį savo visos prezentacijos metu, kad išlaikytų auditorijos dėmesį ir įsitraukimą.

Energijos suteikiančios veiklos („aktyvatoriai“) tarp prezentacijų dabar laikomos privalomu dalyvių įtraukimo įrankiu, kuris yra svarbus investicijų grąžai (IG). Konferencijų „aktyvatoriai“ turėtų būti sąmoningos strategijos dalimi, siekiant sukurti interaktyvų pasakojimą su dalyviais ir taip pasiekti pageidaujamų rezultatų. Tinkamos struktūros „aktyvatorius“ sutelks dėmesį, sustiprins mokymąsi konferencijoje ir pagerins gautų žinių išsaugojimą. „Aktyvatoriai“ gali būti įvairių formų – nuo muzikinių ir ritminių iki smagių ir fiziškai aktyvių programų. Technologija paremti „aktyvatoriai“, pavyzdžiui, „Go Engage“ ir „Shake It!“ turi papildomos naudos iš realiu laiku matuojamų rezultatų, tad veiklos poveikis gali būti tiksliai įvertinamas.

„Catalyst“ turi daugybę „aktyvatorių“, kurie buvo specialiai sukurti tam, kad padėtų iš naujo sutelkti dalyvių dėmesį ir skatinti jų dalyvavimą.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos