The Big Picture - HSBC

„HSBC“ ugdo būsimus lyderius

Paskelbta 2014-03-16

„Catalyst“ rekomendavo „HSBC“ kolegė, kuri išbandė programą „Didysis paveikslas“ ir nusprendė, jog ji tikrai labai vertinga ir puiki komandos formavimo programa.

Reikalavimai ir tikslai

Grupinės absolventų plėtros programos (angl. Group Graduate Development Programme) tikslas yra ugdyti ateities lyderius, įkūnijančius „HSBC“ pagrindines vertybes ir turinčius daug patirties, įgūdžių ir gebėjimų, kad galėtų užtikrinti verslo augimą, kuris yra „HSBC“ verslo strategijos pagrindas.

Kam buvo skirtas renginys ir kodėl?

4 savaičių trukmės lyderystės ugdymo programoje dalyvavo grupinės absolventų plėtros programos dalyviai. Šio aukšto lygio ir intensyvios programos dalyviai savo ankstyvoje valdymo karjeroje turi galimybę plėtoti kontaktinius ryšius tarp „HSBC“ klientų grupių ir geografinių vietovių.

„Didysis paveikslas“ prisideda ugdant bankų 1 lygio grupių gebėjimus:

  • Puikių rezultatų siekimą
  • Darbą su kitais
  • Veržlumą, įsipareigojimą ir asmeninį tobulėjimą

Kaip pavyko renginys?

Puikiai! Jis patenkino visus mūsų poreikius ir buvo puikiai įvertintas dalyvių. Tai buvo sklandus procesas, nes buvo remtasi išbandyta formule.

Ar buvo pasiekti tikslai?

Visi tikslai buvo pasiekti. Ji buvo įgyvendinta paskutinę programos dieną, todėl leido absolventams pradėti renginį, kuris leistų tinkamai pasinaudoti savo per paskutines 4 savaites įgytomis žiniomis.

Ši veikla taip pat užbaigė programą, o absolventai išvyko pakylėti.

Investicijų grąža ir rezultatas

  • Padėjo dalyviams aiškiai suvokti savo stipriąsias puses / tobulinti reikalingas sritis.
  • Dalyviai efektyviau pradėjo kurti teigiamus santykius su komanda / kolegomis / vadovais.
  • Dalyviai efektyviau pradėjo siekti puikių komandinio darbo rezultatų.

Programa „Didysis paveikslas“ yra labai interaktyvi ir įdomi komandos formavimo veikla, kuri absolventams suteikė galimybę persvarstyti savo atrastas stipriąsias puses ir tas sritis, kurias dar reiktų tobulinti. Ši veikla taip pat suteikė progą apsvarstyti, kaip šiuos privalumus išnaudoti sugrįžus į darbovietę.

Mums labai patiko dirbti su „Catalyst“ , todėl mes labai laukiame mūsų kito renginio.

Spauskite čia, jei norite daugiau sužinoti apie programą „Didysis paveikslas

Visos klientų istorijos