meditainment at royal bank of scotland

Karališkasis Škotijos bankas skiria laiko sąmoningumui

Paskelbta 2018-05-17

Pradėdami savo konferenciją Birmingeme, komercinės bankininkystės direktoriai daugiausia dėmesio skyrė streso valdymui ir motyvacijai.

Karališkasis Škotijos bankas savo konferencijai ieškojo programos, kuri akcentuotų streso mažinimą ir streso valdymą. Ieškojo kažko, kas sukurtų teigiamą požiūrį, sutelktų dėmesį ir įkvėptų. Jie taip pat norėjo, kad pasirinkta komandos formavimo programa suteiktą bendrą ir grupę vienijančią patirtį. „Meditainment“ - 30 minučių trukmės meditacijos programa, kurią ištyrė ir sukūrė „Catalyst Global“ bendradarbiaujant kartu su rinkos lyderiais „Wellmind Media“, buvo idealus pasirinkimas.

Tarptautiniame konferencijų centre Birmingeme Karališkojo Škotijos banko komercinės bankininkystės direktoriai įžengė į pritemdytą konferencijų salę, kurioje dideliame ekrane pasirodė meditacinių kelionių pavyzdžiai. Visus susodinus ir sustabdžius įrašą, „Orangeworks“ atstovas, kurio vardas Ollie, pasirodė scenoje ir visai grupei pravedė švelnių bei įdomių tempimo pratimų seriją. Tuomet dalyvių buvo paprašyta į savo rankas paimti šviečiančias balsavimo lazdeles. Visų dėmesys buvo nukreiptas į ekraną, kuriame grupė buvo supažindinta su 16 meditacinių vietovių, iš kurių turėjo pasirinkti tik vieną. Dalyviai vienbalsiai pasirinko „Mountain Refuge“ programą, skirtą savęs motyvacijai.

Meditacijos metu dalyvių buvo paprašyta užsimerkti, patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti. Dalyviams įsitaisius ir pasiruošus pasimėgauti šia patirtimi, salę užliejo atpalaiduojantis meditacinis garso įrašas. Tylos pauzių metu salėje buvo visiškai tylu. Pasibaigus „Meditainment“ programai, atsipalaidavę ir dėmesingai nusiteikę žmonės atvirai kalbėjosi su greta esančiais žmonėmis apie šią bendrą patirtį. Dalyviai pasikrovė nauja energija ir buvo pasirengę dalyvauti būsimos konferencijos darbotvarkėje.

Visos klientų istorijos