First Orchestrate! in the Americas

Komandos suvienijimas pasitelkus muzikos galią

Paskelbta 2017-03-11 Alexandra Pett

„Orkestras!“ – tai vos per 90 minučių dalyvius tikru orkestru paverčianti „Catalyst Global“ komandos formavimo programa, kurią pirmą kartą Vakarų pusrutulyje įgyvendino „Eventology“, „Catalyst Canada“.

Su „Tom Lee Music“ bendradarbiaudama „Eventology“ džiaugiasi galėdama pranešti apie neseniai sėkmingai įgyvendintą „Oskestras!“ renginį. Pirmą kartą šis novatoriškas komandos formavimo renginys buvo įgyvendintas Amerikoje.

Programai vadovavo maestro Edette Gagné ir jos profesionalių muzikantų komanda. Vos per 90 minučių net 350 žmonių, iš kurių nebuvo reikalauta turėti kokios nors muzikinės patirties, buvo transformuoti į tikrą orkestrą.

Britų Kolumbijos provincijos, Vistlerio mieste surengtas renginys tapo liudininku, kaip didelė žmonų grupė buvo suskirstyta į mažesnes sekcijas, kuriose vyravo įvairūs instrumentai, įskaitant smuikus, klarnetus, altus, violončeles, mušamuosius instrumentus ir trombonus. Kiekvienai grupei vadovavo profesionalūs muzikantai, siekiant sugroti vienus žinomiausių ir emociškai patraukliausių orkestrinės muzikos kūrinius.

„Per trumpą laiką dalyviai turėjo ne tik išmokti naudotis naujuoju instrumentu, bet taip pat turėjo klausytis vieni kitų, stebėti savo vadovą ir trenerius, ir taip pritaikyti savo atlikimą, kad šis darniai skambėtų su visos grupės.“ - sakė Ellery Ferguson, „Tom Lee Music“ švietimo direktorė.

Pasibaigus 45 minučių trukmės apmokymams, visos grupės grįžo į didžiąją salę, kad parodytų tai, ką išmoko. Grupės virto tikru orkestru, kuriam vadovavo maestro.

„Per beveik 20 metų komandos formavimo patirtį neteko matyti tokios emocionalios reakcijos į renginį. Kai galiausiai visi susirinko ant scenos pagroti, ką išmoko, teko braukti džiaugsmo ašaras ir šypsotis iki ausų. Buvo tiesiog nuostabu matyti per labai trumpą laiką visiškai naujų įgūdžių išmokusius net 350 žmonių, kurie dirbo kartu ir puikiai bendradarbiavo tarpusavyje,“ - sakė Alexandra Pett, „Eventology“ generalinė direktorė.
„Galutinis pasirodymas buvo tiesiog nuostabus ir įsirėžė į atmintį, todėl jį prisiminus dar ilgai šypsosiuosi. Niekas nenorėjo išeiti, o tik toliau groti ir mėgautis kartu sukurta muzika,“ - pridūrė Ferguson.
„Aš manau, kad tai, labiau nei kas kitas, parodo, kad muzika ne tik teikia džiaugsmą ir turi galią suvienyti žmones, bet ir tai, kiek daug gali pasiekti dėl bendro tikslo kartu dirbanti žmonių grupė.“

„Eventology“, kurios būstinė yra Skvamiše, Britų Kolumbijoje, turi išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus Kanadoje. „Eventology“, dar vadinama „Catalyst Canada“, kartu su savo „Catalyst Global“ partneriais Amerikoje ir visame pasaulyje džiaugiasi galėdami toliau įgyvendinti šį emociškai patrauklų komandos formavimo renginį, taip pat daugybę kitų veiksmingų ir pritaikomų pasaulinio lygio renginių.

Visos klientų istorijos