How the West Was Won Serco

Įsimintinas iššūkis „Serco“ vadovų komandai

Paskelbta 2013-12-05

Transportuodama savo tarptautinę vadovų komandą į „Laukinius vakarus“, „Serco“ savo svarbiausius pranešimus ir mokymąsi pristatė pasitelkdami įdomią, įtraukiančią ir įsimintiną užduotį.

Apie įmonę

Serco“ yra aptarnavimo ir užsakomųjų paslaugų įmonė, kuri tobulina paslaugas, efektyviau valdydama žmones, procesus, technologijas ir turtą. Turėdama daugiau nei 70 000 darbuotojų, „Serco“ teikia ypatingos svarbos paslaugas vyriausybinėms organizacijoms ir privatiems klientams daugiau nei 30 šalių.

Įsipareigojusi siekti tvarios plėtros, „Serco“ savo konferencijoje „Responsibility 2 Opportunity“ iškėlė principus, kurie apibrėžia atsakingą ir tvarų verslą.

„Serco“ kokybės užtikrinimo direktorius kreipėsi į „Catalyst“, ieškodamas verslui skirto žaidimo, kuris užtikrintų bendrą aplinką ir patirtį tarptautiniams vadovams, kad jie tuo pačiu metu galėtų ne tik nagrinėti įsipareigojimus, bet ir kartu smagiai dirbti su skirtingomis disciplinomis ir skirtingą veiklą vykdančiais skyriais.

„Catalyst“ ir programos „How The West Was Won“ pasirinkimas

„Barbican“ vykusio renginio metu kokybės užtikrinimo direktorius turėjo progą susitikti su keletu iš mūsų komandos vadovų. Jis sakė: „Besikalbėdamas su jais, aš jau tada buvau tikras, kad jie suprato, ko ieškau, ir kad tai įgyvendins.“

„Serco“ konferencijai mes kartu parinkome programą „How the West Was Won“, nes ji atitiko daugelį jų tikslų. Taip pat dirbome kartu, siekdami pritaikyti renginį, kad jis:

  • Būtų nukreiptas į keturias konkrečias temas.
  • Pateiktų struktūruotą grįžtamąją informaciją apie konkrečią sistemą.

Renginys

Programa „The West Was Won“ buvo surengta „Serco“ dviejų dienų trukmės konferencijos pirmosios dienos popietę.

„Programa „The West Was Won“ suteikė bendrą ir smagią terpę, kur mūsų dalyviai galėjo pritaikyti savo ryte įgytas žinias. Ji galiausiai atvedė iki vakarienės laukinių vakarų tematika. Antrosios dienos ryte išsamiai buvo apžvelgta tai, kas vyko žaidime, o paralelės buvo nukreiptos į dabartinę verslo praktiką, kad būtų galima identifikuoti verslo augimui reikalingus veiksmus.“ Taip „Serco“ apibūdino renginį.

Investicijų grąža

Po renginio „Serco“ sakė, jog programa „How The West Was Won“:

  • Padėjo pateikti aiškius pranešimus visiems atstovams ir suteikė pagrindą pradėti naują verslo struktūrą.
  • Suteikė gerą priemonę, padėsiančią prisiminti pagrindinius pranešimus.
  • Konferencijos pabaigoje įgalino atstovus prisiimti įsipareigojimus, kurie bus vykdomi siekiant pradėti plačiau taikyti naują valdymo sistemą.
„Mes jums pateikėme trumpą informaciją, o jūs išvykote ir grįžote su smagia veikla, apie kurią dar bus kalbama kurį laiką. „How The West Was Won“ profesionaliai, smagiai ir patraukliai perdavė mūsų pagrindines žinutes. Jūsų tarpininkas buvo puikus pasirenkant tinkamus pranešimus ir pateikiant verslo paraleles. Man taip pat labai patiko jūsų lankstumas, kurį parodėte kurdami mano konkrečius poreikius patenkinantį žaidimą.“ „Serco“ atsiliepimai apie „Catalyst“ komandos formavimą.
Visos klientų istorijos