Flat out pyramid puzzle

„Kingfisher Asia“ bendradarbiauja, turėdami naują misiją

Paskelbta 2014-02-28

Pagrindinis tarptautinis didmenininkas pasamdė „Catalyst“ partnerę „Team Building Asia“, kad ši įmonė sukurtą visos dienos programą, siekiant sėkmingai su visais darbuotojais atšvęsti naują įmonės misiją, viziją ir vertybes.

140 dalyvių buvo išdalinti brėžiniai. Jie turėjo pažymėti, paženklinti ir iškirpti didžiulius kartoninius lakštus, iš kurių reikėjo išlankstyti keturias vienodas formas. Išlankstytos formos sudaro dėlionę, iš kurios galima pastatyti natūralaus dydžio piramidę.

Dirbdami dvidešimt keturiose mažesnėse komandose, dalyviai pasiskirstė funkcijomis, padalijo išteklius ir greitai bendradarbiavo, kad sukurtų savo komandos piramidę. Vėliau šios individualios piramidės buvo sujungtos su kitų komandų piramidėmis, siekiant sukurti oktaedrą. Tai užtikrino kooperaciją ir bendradarbiavimą tarp kaimyninių komandų ir suteikė forumą išteklių ir įgūdžių integravimui.

Naujai sujungtos formos suteikė tris daug didesnės piramidės lygmenis, integruojančius visą organizaciją. 12 – 24 komandos pasirūpino pagrindu, 5 – 11 komandos kartu apjungė vidurinę piramidės dalį, o 1 – 4 komandos pasirūpino visos piramidės viršutine dalimi.

Tada šią didžiulę instaliaciją dalyviai dekoravo nauja įmonės misija, vizija ir vertybėmis, siekiant užtikrinti visų dalyvių sustiprinimą ir internalizavimą. Piramidė buvo pastatyta pasitelkiant komandinį darbą ir dalijimąsi ištekliais. Tai reiškia, kad įmonė taip pat gali tapti sėkminga misiją, viziją ir vertybes diegiant individualiai, komandos ir organizacijos lygmeniu. Šį principą demonstruoja ir užbaigta piramidė.

„Programa „Piramidės“ - tai įdomi ir smagi komandos formavimo veikla, turinti tikrą tikslą. Ji suvienijo mūsų komandos narius su įmonės vizija ir misija.“ Anthony Sutcliffe, „Global Sourcing“ direktorius, „Kingfisher Asia Limited“.

Komandos formavimo programa – „Piramidės

Visos klientų istorijos