Beat the Box in 9 Countries - Continental Engineering Services

„CES“ švenčia 10 metų jubiliejų 11 šalių

Paskelbta 2016-09-23

„Continental Engineering Services“ švenčia savo „CES“ skyriaus 10-ies metų jubiliejų su 1188 darbuotojais iš 9 šalių ir „Beat the Box“ komandos formavimo programa.

„Continental Engineering Services“ („CES“ skyrius), kuris priklauso Vokietijos automobilių gigantei „Continental“, 10 metų jubiliejaus proga 1188 dalyviams iš 9 šalių, 11 miestų surengė pasaulinį „Beat the Box“ komandos formavimo renginį, kurį suorganizavo „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo nariai. „Beat the Box“ žaidime dalyvaujančioms komandoms duodama po užrakintą aliuminio dėžę, kurios viduje yra daug užrakintų dėklų. Spręsdamos galvosūkius ir mįsles, komandos iš pradžių turi atidaryti dėžę, o paskui - visus dėklus. Tačiau galutinis tikslas yra, kad grupė kartu atskleistų paslaptį ir sustabdytų laikmatį!

„Continental“ ši veikla buvo kaip scena iš Džeimso Bondo filmo. „Continental Engineering Services GmbH“ generalinis direktorius Bernd Neitzel pradėjo programą įkvepiančiu pasirodymu, kuris paskatino visus dalyvius dalyvauti žaidime. Jis paaiškino jų misiją. CES skyriaus tinklalapį nulaužė Džeimso Bondo aršus priešas. Dalyvių tikslas buvo atstatyti CES skyriaus tinklalapio veiklą, kurį nulaužė Džeimso Bondo super galių turintis priešas - Ernst Stavro Blofeld. Blofield grasino ištrinti visą įmonę per 90 minučių! Norėdama išvengti šios katastrofos, grupė turi nulaužti kodą ir atstatyti pagrindinio puslapio veiklą.

1188 dalyvių iš 11 miestų visame pasaulyje (Meksikos, Šanchajaus, Bengalūro, Vesprėmo, Timišoaros, Frankfurto, Niurnbergo, Regensburgo, Ingolštato, Tulūzos ir Auburn Hills) bendradarbiavo kartu, kad nulaužtų kodą. Kiekviena komanda kovą pradėjo galvosūkių sprendimu, kad atidarytų savo dėžę. Tačiau jie greitai suprato, jog lenktyniaudami su laiku, jie privalo bendradarbiauti su kitomis komandomis, kad išspręstų šią mįslę. Intelektualus kūrybiškas mąstymas, komandinis darbas ir bendradarbiavimas padėjo nulaužti kodą ir atstatyti pagrindinio puslapio veiklą!

„Continental“ dalyviai sakė, kad jie smagiai praleido laiką ir išmoko bendradarbiauti su žmonėmis iš kitų miestų, su kuriais anksčiau niekada nėra dirbę. Tai yra įprasta toje darbinėje aplinkoje, kur skyriai yra decentralizuoti per daug darbo vietų. Tada komandos dirba atskirai ir dažnai nepaiso dalijimosi geriausios praktikos pavyzdžiais. Vadovybė manė, kad „Beat the Box“ buvo puikus būdas pasinaudoti patirtinio mokymosi įrankiu, siekiant pabrėžti šį svarbų aspektą. Ši programa suteikė puikią galimybę tarptautiniu mastu veikiantiems skyriams „žaisti“ kartu, siekiant bendro tikslo. Ši bendra patirtis dar ilgai bus jaučiama ateityje.

„Beat the Box“ yra Markus Ruese ir Rene Wittek, „Spielgstelter“ įkūrėjų, „Catalyst Global“ partnerių Vokietijoje – „kūdikis“. „Beat the Box“ yra platinimas visame pasaulyje, išskirtinai tik per „Catalyst Global“ tinklą.

Jei norite suorganizuoti pasaulinį renginį ar rasti tiekėją savo regione, susisiekite su: info@catalystglobal.com.

Visos klientų istorijos