MTU big picture canada

„MTU“ gerina supratimą apie komunikaciją ir vertybes

Paskelbta 2018-02-19

Siekiant pagerinti komunikaciją tarp daugiašalio personalo ir jo supratimą apie pagrindines įmonės vertybes, „Eventology“ 400 „MTU Maintenance“ darbuotojų Ričmonde, Kanadoje, Britų Kolumbijoje, įgyvendino „Catalyst Global“ programą – „Didysis paveikslas“.

Kanadoje veikianti „MTU“ prižiūri ir aptarnauja variklius visuose aviacijos pramonės sektoriuose, kuriuose dirba žmonės iš 46 skirtingų šalių. Jie dirba įvairiose srityse, įskaitant inžineriją, administravimą, logistiką ir apsaugą.

Jų 2017 m. metinėje konferencijoje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas naujų pagrindinių vertybių iškėlimui, pagarbai, atvirumui ir investicijų grąžos gerinimui (IG). Tikslas: skatinti bendravimą, didinti komandos vienybę ir sukurti bendrumo jausmą. „Eventology“ gavo užduotį parengti sprendimą, kad tikslai būtų įgyvendinami kūrybiškoje komandinėje aplinkoje.

„Didysis paveikslas“ tam puikiai tiko. Meną pasitelkiant kaip bendrą, visiems suprantamą kalbą, jis padeda pagerinti komandos bendravimą ir skatina pagarbą bei atvirumą, dalijantis informacija, ištekliais ir idėjomis. Reikėjo daug bendrauti, norint, kad kiekviena komanda užbaigtų du paveikslus ant drobės, kurie kartu suformuoja didžiulį daugiaspalvį meno kūrinį ant drobės, atspindintį įmonės tikslus, vertybes, viziją, prekės ženklą ir kultūrą. Užbaigtame produkte taip pat atsispindi komandos vienybė, nuosavybė ir atskaitomybė.

Nuo pirmojo pardavimo skambučio iki konferencijos buvo telikę vos šešios savaitės. Per tą laiką „Eventology“ sukūrė ir pristatė šedevro projektą, atspindintį pagrindines „MTU“ vertybes, bei menininkams suteikė studiją šio kūrinio sukūrimui. Plastikiniais lakštais drapiruotoje patalpoje smokingais ir beretėmis pasipuošusi „Eventologist“ komanda padėjo 400 žmonių vos per dvi valandas sukurti 12ft x 16ft dydžio meno kūrinį, susidedantį iš 120 atskirų paveiksliukų.

Iš pradžių „MTU“ ketino padalinti meno šedevrą į 5 dalis ir jas iškabinti visuose skyriuose. Tačiau bebaigiant kūrinį buvo nuspręsta, kad jo dalyti nereikia. Jis dabar kabo jų didžiausiame pastate ir primena apie jų komandų pasiekimus ir įmonės pagrindines vertybes. Jis ir toliau įkvepia kasdienius pokalbius tarp skyrių.

Visi apdovanojimai