Catalyst Master Class Paris 2018

Komandos formavimo tarpininkai dalyvavo meistriškumo kursuose

Paskelbė Mark Davenport 2018-05-03

Gegužės 2 d. komandos formavimo tarpininkai ir instruktoriai iš visos Europos dalyvavo „Catalyst Global“ organizuojamuose meistriškumo kursuose („Master Class“). Renginio tema: „Komandos formavimo tarpininkams skirti patarimai ir gudrybės“. Renginį organizavo ir jam vadovavo Guy Bergeaud, turintis daugiau nei 30 metų patirtį pardavimo ir komandos formavimo srityse.

Catalyst Master Class Paris 2018

Renginyje dalyvavo Europos pirmaujančių komandos formavimo įmonių atstovai iš daugiau nei 15 šalių, įskaitant JK, Šveicariją, Bulgariją, Belgiją, Lenkiją, Slovakiją, Čekijos Respubliką, Airiją, Maltą, Suomiją, Vokietiją, Slovėniją, Rumuniją, Slovakiją ir Baltijos šalis - nuo pradedančiųjų iki patyrusių profesionalų. Visą dieną buvo dalijamasi ir bendradarbiaujama.

Catalyst Master Class Paris 2018

Dalyviai buvo įtraukti į plačią darbotvarkę, apimančią visus palengvinimo ir mokymo aspektus, įskaitant paruošimo būdus, technikas ir kūrybines idėjas, kaip išlaikyti auditorijos įsitraukimą. Taip pat buvo apžvelgti metodai, skatinantys efektyvų ir veiksmingą apibendrinimą bei geriausią komandos formavimo praktiką.

„Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo vizija ir į priekį vedančioji mantra – „meistriškumas komandos formavimo srityje“. Darbuotojų įtraukimas ir gera savijauta yra labai svarbūs verslo produktyvumui 2018 m. Mes manome, kad veiksmingas komandos formavimas vaidina svarbų vaidmenį šiame procese. Tačiau komandos formavimas turi būti tinkamas, norint pasiekti įmonės pageidaujamų rezultatų. Jį taip pat reikia tikslingai įgyvendinti ir palengvinti.“

sakė Guy Baker, didžiausio pasaulyje komandos formavimo įmonių tinklo generalinis direktorius.

„Šie meistriškumo kursai yra tik vienas iš būdų, kaip „Catalyst Global“ siekia meistriškumo komandos formavimo srityje visame pasaulyje. Nenuostabu, jog sumanios įmonės, ieškančios komandos formavimo programos, kuri būtų veiksminga jų žmogiškojo kapitalo programos dalis, renkasi „Catalyst Global“ tinklo narius.“

Renginys buvo labai sėkmingas. Diena iš pagrindinės darbotvarkės išaugo į kulminacinę, energingą bei atvirą dalijimosi sesiją. Svarbiausi susitikimo faktai ir žinios buvo įrašyti bei pateikti renginyje dalyvavusiems asmenims ir kitiems komandos formavimo tinklui priklausantiems tarpininkams.

Catalyst Master Class Paris 2018

Diena buvo užbaigta „atminimo diplomų“, kurie buvo išdalinti visiems dalyviams, fotosesija. Draugiški santykiai buvo užmegzti šalyse ir įmonėse, o tinklų kūrimas ir dalijimasis sustiprins ir padidins šios dienos vertę.

„Oho, tikras įkvėpimas kartu matyti tiek daug talentingų moderatorių, tarpininkų ir MC, kurie dalijasi savo patirtimi ir žiniomis! Šiame tinkle labai daug nuostabių žmonių, kurie atsidavę siekia suteikti vertę ir patirtį savo klientams. Kokia privilegija mokytis iš jų ir pažinti unikalią žmonių iš skirtingų šalių nuomonę bei jų logiką.“

-Tiina-Katrina Kaber, instruktorė ir už šią šalį atsakingą vadovė, „UPAS“, Estija

Mark Davenport

Verslo plėtros vadovas

Naujų partnerių perspektyvų nustatymas ir jų priėmimo į „Catalyst Global“ tinklą palengvinimas.

Visos tinklo naujienos