go team launches in brighton

„Go Team“ - aukštųjų technologijų lobių medžioklė

Paskelbta 2013-06-12 Mark Davenport

„Go Team“ yra visiškai nauja planšetei skirta programėlė, kuri išskirtinai prieinama tik „Catalyst“ komandos formavimo įmonių tinkle. Programėlė bet kokią vietovę paverčia nuostabia lenktynių trasa, kurią ypač pagyvina bendravimas ir pašėlę nuotykiai.

Praėjusią savaitę pietinėje Jungtinės Karalystės pakrantėje įsikūręs saulėtasis Braitonas įrodė esantis puiki vieta išbandyti dar vieną novatorišką komandos formavimo produktą. Penkios komandos dalyvavo rungtyniavimo rungtyje, siekdamos išbandyti pagrindines šios unikalios „miesto iššūkio“ technologijos funkcijas.

Planšetėms skirta programėlė „Go Team“ turi unikalią rodyklę, kuri padeda nuvesti komandas į jų maršruto tašką. Komandos nariams pasiekus paskirties vietą, komandoms pateikiami su GPS susiję iššūkiai, pavyzdžiui, klausimai, užuominos ar nuotraukos. Komandos privalo susidoroti su tais iššūkiais.

Šios nuostabios lenktynės atskleidė nežinomą istoriją ir mažiau žinomų faktų apie Braitoną. Atnaujinimai, atsiliepimai ir balai buvo rodomi realiuoju laiku, nes technologija stebėjo komandų pažangą, šioms lenktyniaujant šio įspūdingo miesto gatvelėse ir skersgatviuose.

Ar mes ką nors pametėme pakeliui? Ne! „Go Team“ išmani technologija sukuria vienodo ilgio maršrutus kiekvienai komandai ir visas komandas saugiai atveda į jų galutinę paskirties vietą per tam tikrą laiką.

Mes gavome puikių atsiliepimų apie „Go Team“. Ji pasirodė esanti labai lanksti sistema, atstojanti kūrybišką platformą, tinkančią įvairių sugebėjimų turintiems žmonėms ir pritaikomą visoms vietovėms. Nesvarbu, ar norite susipažinti su tokiomis konferencijų vietovėmis, kaip Braitonas, pasivaikščioti pėsčiųjų takais, bėgti miškingomis vietovėmis, ar keliauti vandeniu, „Go Team“ skatina įsimintiną bendravimą tarp komandos narių ir leidžia dalyviams iš tikrųjų pažinti vietovę.

Klientai jau demonstruoja pasitikėjimą šiuo produktu. Šią savaitę buvo patvirtinti produkto pardavimai Kopenhagoje, o savaitgalį - Maltoje.

Spauskite čia, jei norite sužinoti daugiau apie „Go Team

Mark Davenport

Verslo plėtros vadovas

Naujų partnerių perspektyvų nustatymas ir jų priėmimo į „Catalyst Global“ tinklą palengvinimas.

Visos tinklo naujienos