Catalyst Asia Zone 2014

„Catalyst Global“ Azijos regiono 2014 m. susitikimas

Paskelbta 2014-11-14 Mark Davenport

Neseniai Bankoke vyko Azijos regiono partnerių susitikimas. Azijoje įsikūrusioms komandos formavimo įmonėms buvo sukurta pasitikėjimu grįsta aplinka, kad šios galėtų dalintis gerosios praktikos pavyzdžiais. Dvidešimt šeši Azijos įtakingiausi komandos formavimo specialistai susibūrė mokytis vieni iš kitų, nagrinėti galimybes ir suvokti savo kolektyvinę stipriąją pusę. Bankoke surengtame „Catalyst Global“ susitikime „Asia Zone 2014“ dalyvavo žmonės iš 12 šalių ir įvairių įmonių, įskaitant Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje veikiančią „BeChallenged Team Building “, „Acewood China“, „D'frens India“, Singapūre ir Malaizijoje veikiančią „Asia Ability Creative Team Building “, „Team Building Asia Hong Kong“, Singapūrą ir „Work Happiness Japan“. Taip pat dalyvavo ir atstovai ne iš Azijos regiono – „Biz-group“, kurie aistringai domisi veikla JAE , ir „Bluehat Group UK“.

Rinkos nagrinėjimas pasitelkus kolektyvinę viziją

Ryto seansas prasidėjo „Catalyst Global“ vizijos aptarimu ir dalijimusi. Vėliau buvo pereita prie charakteristikų analizės ir komandos formavimo rinkos pokyčių, atsižvelgiant į regioninius skirtumus ir panašumus. Kiekvienas regionas pristatė įžvalgas apie savo regiono pardavimų ir rinkodaros metodus, o tai įmonėms suteikė galimybę mokytis vieniems iš kitų. Sesijos kulminacija – idėjų lietus, kurios gebėtų kolektyviai, kaip „Catalyst Global“ komandos formavimo grupė, patenkinti Azijos komandos formavimo rinkos poreikius.

Po prabangių tailandietiškų pietų sekė užsiėmimai, skirti „Catalyst Global“ vidaus sistemoms, įskaitant dalijimąsi failais debesijoje, ataskaitų teikimo sistemą ir forumą. Trumpą skaitmeninės rinkodaros iniciatyvų apžvalgą paįvairino diskusijos tarp „Catalyst Global“ rinkodaros komandos ir kiekvieno regiono vadovų.

Užkaitinus kaitriai Bankoko saulei, „Catalyst Global“ Azijos regiono partneriai mėgavosi dalyvavimu dvejose į įmonių socialinę atsakomybę besiorientuojančiose „Catalyst Global“ komandos formavimo veiklose – „Labdaringos arklių lenktynės“ ir „Viskio išmintis.

Dienos apmąstymai

„Man tiesiog labai patiko šie renginiai. Jie suteikė galimybę atsijungti nuo kasdienių problemų ir susikoncentruoti į tai, kaip grupė gali padėti viena kitai. Mes neseniai sėkmingai sudalyvavome įmonių socialinę atsakomybę skatinančioje komandos formavimo veikloje „Hole In One“. Tokie intymūs susitikimai, kaip šis, mums suteikia platformą paaiškinti, kokią naudą iš šių žaidimų gavo klientai, ir paruošti kitą „Catalyst“ tinklo narį šiuos produktus parduoti savo atitinkamuose regionuose.“

Stuart Harris, „Teambuilding Asia“ direktorius, Honkongas

„Susitikimo laiko išplanavimas buvo neįtikėtinas. Tik praeitą savaitę gavome suvestinę iš „Cisco“, kuri „d'frens“ prašė suorganizuoti seriją komandos formavimo renginių 5 skirtingose Azijos vietovėse. Kadangi „Catalyst“ bendruomenė mus patikino dėl pagalbos, galėjome pasiūlyti ekonomiškai efektyvių sprendimų. Šioje patalpoje esantys vyrukai patys geriausi, tiesa? Tai labai svarbu, nes mes turime būti tikri, jog renginiai už Indijos ribų bus įgyvendinti itin kokybiškai. Laimei, Japonija yra „Cisco“ sąraše, o „Happiness at Work“ komanda taip pat ką tik prisijungė. Be abejo, aš pasikalbėsiu su jais per pietus.“

Srikanth Murthy, „d’frens“ direktorius, Indija

„Go Team!“ - planšete valdoma lobių medžioklė

Kadangi visoje Azijoje sparčiai auga planšete valdomos lobių medžioklės ir nuotykių lenktynių pardavimai, „Catalyst Global“ programėlė „Go Team“ buvo karštai aptarinėjama. „Catalyst Global“ Azijos regiono komandos formavimo įmonės sekantį rytą paskyrė „Go Team!“ sesijai, kurios metu jie sužinojo apie naujas funkcijas ir programas, leidžiančias šia technologija pasinaudoti kaip įtraukimo į veiklą įrankiu. Jie taip pat susipažino su nepaprastai populiariomis komandos formavimo užduotimis, skirtomis lobių paieškai mieste.

Mark Davenport

Verslo plėtros vadovas

Naujų partnerių perspektyvų nustatymas ir jų priėmimo į „Catalyst Global“ tinklą palengvinimas.

Visos tinklo naujienos