Catalyst America Zone Florida

„Catalyst Global“ konferencija „America Zone 2014“

Paskelbė Mark Davenport 2014-09-18

„America Zone“ konferencija vyko Orlande, Floridoje. Ji sutelkė talentingus ir licencijuotus „Catalyst Global“ partnerius iš Amerikos žemyno, įskaitant Kanadą, Ameriką, Braziliją ir Kirasao.

Vienoje iš pagrindinių sesijų grupė nagrinėjo ir aptarė savo įvairius požiūrius į pardavimus ir rinkodarą. Visi partneriai pasidalino tiek fiziniais, tiek skaitmeniniais rinkodaros duomenimis, siekdami daugiau sužinoti ir tai aptarti.

Popietė buvo skirta konkrečių „Catalyst Global“ produktų analizei. Visų pirma, kambaryje buvo sumontuoti „Spąstai žiurkei“! Taip pat buvo pristatyta ir aptarta „Go Team“ ir jos svarbiausios programėlės.

Amerika - tikrai naujas iššūkis, kuriame slypi didžiulis potencialas. Besidžiaugianti brandžia rinka šiaurėje ir sparčiai augančia pietuose, „AmericaZone 2014“ konferencija suteikė puikią progą pasidalinti patirtimi ir idėjomis. Visa tai dar labiau suartino „Catalyst Global“ grupę. Taip pat konferencijoje dalyvavo ne tik partneriai iš Amerikos, pavyzdžiui, Tim Shepley iš „Bluehat UK“, kurio dalijimasis savo patirtimi ir žiniomis buvo visų maloniai sutiktas.

Po renginio Sharon Fischer iš „Catalyst Global“ licencijuoto partnerio „Play with a Purpose“ plaukant baidarėmis „Catalyst Global“ direktoriams, Guy Baker ir Mark Davenport, aprodė Wekiva upės sistemą!

Šia veikla susižavėję „Catalyst Global“ direktoriai 11 valandą vakaro leidosi į kelionę su Tim Shepley iš „BlueHat UK“, kad vidurnaktį sudalyvautų baidarių žygyje! Generalinis direktorius Guy Baker apie savo patirtį sakė: „Tikrai buvo neįprastas metas plaukioti baidarėmis. Tačiau Floridoje mikroskopiniai planktono organizmai sukelia vandens švytėjimą, o pro baidares praplaukančios ar iššokančios žuvys sukelia tikrą povandeninių fejerverkų šou. Grįžimas namo 2 valandą nakties užbaigė nuostabią ir visiškai kitokią naktinę išvyką. Tą tikrai privaloma išbandyti, lankantis Floridoje.“

Nuotraukos: įsimintiniausi konferencijos „Catalyst Global AmericaZone 2015“ kadrai

Mark Davenport

Verslo plėtros vadovas

Naujų partnerių perspektyvų nustatymas ir jų priėmimo į „Catalyst Global“ tinklą palengvinimas.

Visos tinklo naujienos