Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building japan

Work Happiness Japan

Regionas: Japonija

Pagrindiniai kontaktai: Etoh Katsuaki, Noudo Tetsuya

www.catalystteambuilding.jp

Work Happiness Japan yra korporatyvinio komandos formavimo, organizacijos reformavimo, konsultavimo, lyderystės valdymo mokymų, naujų darbuotojų apmokymų seminarų bei komandos formavimo konferencijų ir renginių specialistai.

Work Happiness Japan yra Japonijoje pirmaujantys komandos formavimo specialistai, pagal aukštus tarptautinius standartus teikiantys pasaulinio garso Catalyst Global komandos formavimo produktus. Nuo ledlaužių ir aktyvatorių kitai jūsų konferencijai iki interaktyvių verslo žaidimų, pabrėžiančių strateginio mąstymo, bendradarbiavimo, planavimo ir vadybos svarbą jūsų komandoje. Work Happiness Japan gali pasiūlyti jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Įsikūrę Hamamatsučo, centrinėje Tokijo dalyje, Work Happiness Japan vykdo komandos formavimo programas ir personalo mokymus visoje Japonijoje, tarp jų tokiuose didmiesčiuose kaip Tokijas, Yokohama, Osaka, Kiotas, Nara, Fukoka, Saporas bei mažesiuose miestuose: Fudži Hakonėje, Niko, Hakodatėje ir Šizukoje.

Bendrovės prezidentas Shingo Yoshimura ir verslo plėtros vadovas Etohas Katsu Katsuaki daug metų gyveno ir dirbo JAV, ir yra kompetentingi organizuoti korpotatyvinius renginius ne tik vietiniams klientams, bet ir multinacionalinėms, Japonijos teritorijoje veiklą vykdančioms korporacijoms.