Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building netherlands

Windshift Netherlands

Regionas: Olandija

Pagrindiniai kontaktai: Alex Ten Klei

www.catalystteambuilding.nl

Catalyst Global komandos formavimo programas Nyderlanduose parduoda ir užsakovams siūlo Windshift bendrovė, turinti 13 metų efektyvių komandos formavimo renginių teikimo patirtį.

Įkurtos prieš 13 metų, Windshift vardas Nyderlanduose tapo paplūdimiui skirtų veiklų ir renginių, tokių kaip šaudymas iš lanko, kaitavimas ir buriavimas sausumoje sinonimu. Tai yra populiarūs ir gerai žinomi sprendimai bendrovėms, norinčioms smagiai ir išskirtinai praleisti kolektyvinį laisvalaikį. Dabar gerai žinoma komandos formavimo renginių rinkoje, Windshift diversifikavo bei išplėtė savo asortimentą ir siūlo ne tik paplūdimiui skirtas veiklas, bet ir patyrimines laukui ir patalpoms skirtas, renginiams pritaikytas komandos formavimo programas.

Apjungę savo meistriškumą ir patirtį kartu su pripažintu Catalyst Global komandos formavimo produktų portfeliu, mes esame pajėgūs pasiūlyti labiausiai aktualius, individualiai pritaikytus sprendimus Olandijoje. Catalyst Global komandos formavimas per mus siūlo verslo simuliacijas, leidžiančias tyrinėti strategijos ir ryšių su klientais pagrindus, tiesiog smagias, komandą apjungiančias veiklas, konkurencija paremtas komandos suvienijimo patirtis, muzikos ir ritmo kūrybines dirbtuves, konferencijų aktyvatorius ir „ledlaužius, novatoriškas veiklas ir lauke vykdomas lobių medžiokles visuose Nyderlanduose.

Windshift didžiuojasi glaudžiu bendardabiavimu su klientais, nes tai leidžia užtikrinti, kad konkrečiam renginiui bus parinktas kliento poreikius atitinkantis produktas. Norėdami sužinoti kokį sprendimą Windshift galėtume parinkti kitam jūsų renginiui, apsilankykite mūsų interneto svetainėje www.windshift.nl.