Catalyst Team Building tinklas
visible catalyst greece

VISIBLE – Visionary Business Learning

Regionas: Graikija

Pagrindiniai kontaktai: Dora Apostolopoulou, Eftychia Saroglou, Vaggelis Karastergios

www.catalystteambuilding.gr

VISIBLE – „Visionary Business Learning “ turi išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus Graikijoje.

Mūsų, dirbančių „Visible“, vizija yra būti svarbia savo klientų darbuotojų įsitraukimo į veiklą strategijos jungtimi, prisidėti prie jų žmogiškųjų išteklių ir darbo aplinkos per savo mokymų ir komandos formavimo programas.

Mes, kaip pirmaujantys komandos formavimo ir eksperimentinių sprendimų Graikijoje tiekėjai, esame gerai žinomi dėl savo profesinės patirties, nes labai gerai žinome graikų ir tarptautinės rinkos poreikius. Mes įsiklausome į savo klientus ir jiems siūlome pritaikytus novatoriškus ir praktinius mokymų sprendimus, pagrįstus mūsų holistiniu požiūriu ir metodika.

Mūsų atsidavusi ir patyrusi komanda turi daug žinių ir žino, kaip elgsenos pokyčiai gali teigiamai paveikti jūsų organizaciją. Mūsų sprendimai įgyvendinami pasitelkiant eksperimentinę metodologiją ir lankstumą, kad būtų pasiekta maksimali skvarba ir veiksmingumas. Dirbame su komandomis nuo 10 žmonių (iki visos įmonės), todėl mūsų komandos formavimo sprendimai gali būti suprojektuoti taip, kad atitiktų jūsų įmonės kultūrą, nepamirštant jūsų pageidaujamų komandos suvienijimo rezultatų.

Mes esame įsipareigoję sukurti jūsų reikalavimus atitinkančią programą (1 ar 2 valandų, kelių dienų ar metų trukmės), kuri pakeis ir praturtins jūsų darbuotojų gyvenimą tiek asmeniškai, tiek profesionaliai. Visa tai yra neatskiriama jūsų strateginio darbuotojų įtraukimo plano dalis, turinti ilgalaikę finansinę naudą verslui.