Catalyst Team Building tinklas
TeamBonding Catalyst USA

TeamBonding

Regionas: JAV

Pagrindiniai kontaktai: David Goldstein, Sam Goldstein

www.catalystteambuilding.com

„Catalyst“ komandos formavimo programas JAV parduoda ir platina „TeamBonding“, JAV pirmaujanti komandos formavimo įmonė.

„TeamBonding“ pastaruosius 20 metų stengėsi suteikti patrauklią komandos formavimo patirtį JAV įsikūrusioms įmonėms. Per tą laiką jie pamatė, kaip naudinga yra puoselėti stiprius ir autentiškus ryšius tarp kolegų per įdomias ir įtraukiančias komandos formavimo veiklas. Jie mano, kad smagus laikas kartu padeda pasiekti tikrų rezultatų!

„TeamBonding“ yra viena gerbiamiausių kompanijų Jungtinėse Amerikos Valstijose, siūlanti pasaulinio lygio paslaugas, patikimus renginių koordinatorius ir neprilygstamus renginius. Jų paslaugas mielai renkasi tokios įmonės kaip „Google“, „Pandora“, „Nike“, „Apple“, „Coca-Cola“, „Ford Motor Company“, IBM, „McDonald's“, „Microsoft“, „Starbucks“ ir daugelis kitų.

„TeamBonding“ tiki žaidimo galia! Jie didžiuojasi pristatydami šviežias, įdomias, strategiškai orientuotas ir smagias komandos formavimo veiklas. Jų komanda teikia visapusišką patirtį pradedant nuo verslo klientų vadybininkų iki renginių vadovų ir savo vietos renginių koordinatorių. Jie užtikrina, kad jūsų patirtis būtų pati geriausia.

„TeamBonding“ mano, kad aukštosiomis technologijomis paremtas komandos formavimas - tiesus kelias į ateitį. Turėdama „Catalyst Global“ komandos formavimo produktų platinimo licenciją, „Team Bonding“ turi prieigą prie naujausių ir pažangiausių produktų, kuriuos per „Catalyst“ komandos formavimo tinklą jau išbandė komandos visame pasaulyje.