Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building new zealand

Team Up Events

Regionas: Naujoji Zelandija

Pagrindiniai kontaktai: Stu Robertson

www.catalystteambuilding.co.nz

Team Up Events bendrovė vadovaujasi moto – „Mesti iššūkį, įkvėpti ir pasiektiir tiekia platų spektrą korporatyvinių ir bendruomeninių renginių paslaugų visoje Naujoje Zelandijoje.

Išbandydama tradicinius mąstymo būdus Team Up Events meta iššūkį komandoms. Pabrėždama komandinio darbo potencialą, Team Up Events įkvepia komandas. Team Up Events skatina komandas dirbti kartu ir siekti sėkmės.

Team Up Events dirba su klientais asmeniškai, kad sukurtų ir įgyvendintų jų lūkesčius pranokstančius renginius. Jų tikslas yra padėti atskleisti dalyvių savęs kaip individų suvokimą komandoje, per bendrumą parodyti kolektyvo vertę organizacijai, įkvėpti žmones vienybei ir komandiniam darbui.

Per naujovišką požiūrį ir profesionalų bei asmenišką ryšį su klientais Team Up Events siekia tapti pripažintais komandos formavimo srities lyderiais Nuajojoje Zelandijoje. Mums kliento poreikiai visada yra pirmoje vietoje, kaip ir siekis teikti aukščiausios kokybės renginius.

Team Up Events laikosi finansinio skaidrumo politikos prieš ir po produkto pardavimo – jokių paslėptų netikėtumų. Bendrovės darbuotojai tiki žasimingumu ir linksmybėmis, o jų veikla yra persmelkta pozityvumu užkrečiančiu požiūriu. Team Up Events visada linkusi naudoti naujas ir peržiūrėti praktikas. Šis požiūris leido mums prisijungti prie Catalyst Team Building tinklo ir įgalino dalintis, bendradarbiauti bei kurti naujoves kartu su kitomis verslo komandomis visame pasaulyje.