Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building scotland

Team Challenge Company

Regionas: Škotija, Anglija, Velsas

Pagrindiniai kontaktai: Gerard Crowley, Jonathan Hazley

www.catalystteambuilding.co.uk

Škotijoje įsikūrusi „Team Challenge Company“ yra apdovanojimą pelniusi komandos formavimo ir pramogų paslaugas verslams teikianti įmonė, kuri veikia visoje Jungtinėje Karalystėje.

„Team Challenge Company“, kuri turi išskirtinę licenciją „Catalyst“ komandos formavimo produktus platinti Škotijoje, kiekvienais metais įvykdo daugiau nei 400 aukšto lygio daugeliui sėkmingiausių pasaulio organizacijų skirtų verslo renginių visoje Jungtinėje Karalystėje. „Team Challenge Company“ dirba tikri komandos formavimo specialistai, kurie didžiuojasi siūlydami specialiai klientams visoje Jungtinėje Karalystėje pritaikytas ir sukurtas renginių organizavimo paslaugas.

Jie yra atsidavę komandiniam darbui ir įsipareigoję teikti išskirtines klientų aptarnavimo paslaugas. Patyrusią „Team Challenge Company“ renginių organizavimo komandą sudaro tikri planavimo, organizavimo ir už visus kitus renginių aspektus atsakingi ekspertai. Jie yra gerai žinomi dėl detalėms skiriamo dėmesio, aukštų saugos standartų ir savo įsipareigojimų užtikrinti, kad visi klientai gautų tą patį išskirtinį klientų aptarnavimo lygį.