Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst Team Building“ Narys

catalyst team building hong kong

Team Building Asia

Regionas: Honkongas, Makao, Šanchajus

Pagrindiniai kontaktai: Stuart Harris, David Simpson

www.teambuildingasia.com

Įsikūrusi Honkonge, Makao, Singapūre ir Šanchajuje, Team Buliding Asia yra viena iš dviejų bendrovių, licenzijuotų teikti ir pardavinėti Catalyst komandos formavimo sprendimus pietryčių Azijoje. Mūsų būstinė yra Hongkonge, kuri taip pat aptarnauja Kauluną, Makao ir kitas vietas Azijoje. Hongkongas yra fantastiška vieta kitai jūsų konferencijai, galinti pasiūlyti daugybę puikių vietų komandos formavimo veikloms ir korporatyvinių mokymų programoms. Mes galime pasiūlyti komandos formavimo žaidimus ar renginių ledlaužius jūsų konferencijos vietoje arba jūs galite pasinaudoti laukui skirtomis veiklomis ir patyrinėti, ką jums gali pasiūlyti Honkongas. Pastarasis garsėja kaip vieta, kurioje „Rytai susitinka su Vakarais. Kiniškos šaknys ir britiška įtaka čia yra persipynusios ir pavertusios šią vietą unikalia. Pažangi, moderni ir multikultūrinė visuomenė čia puikiai dera su tradicinėmis Kinijos vertybėmis.

Hongkongas turi daugybę ypatingų vietų, tarp jų – The Peak kalnas, Viktorijos uostas ir milžiniška Budos statula. Patirkite kontrastą tarp žadą atimančių miesto vaizdų ir nuostabių gamtos peizažų.

Šalia esantis Makao miestas yra Kinijos verslo sostinė ir yra vienas įtakingiausių ekonominių, finansinių, tarptautinės prekybos, kultūros, mokslo ir technologijos centrų. Konferencijos veiklų metu jūsų delegatai galės pajusti kaip pulsuojantis šiuolaikiškos Kinijos vystymasis dera su unikalia jūsų konferencijos ar komandos formavimo patirtimi.
Centrinėje Kinijos pakrantės dalyje esantis miesto uostas yra vienas labiausiai apkrautų pasaulyje, tad, turint galvoje grąžą iš investicijų, būtų sunku rasti geresnę vietą verslo simuliacijai pravesti. Pakanka pažvelgti į už lango vykstantį veiksmą ir šurmulį.
Nesvarbu, kiek ilgai būsite Šanchajuje, jūsų dienos bus kupinos veiklos, o jeigu pasirinksite Catalyst Asia lauko programą su lobio medžiokle, mes pravesime jus per visą Šanchajaus metropolį.
Team Building Asia gali padėti spręsti tarpkultūrinius, tarptautinius ir virtualius komandos problematikos aspektus, lyderystės ir socialinius iššūkius, su kuriais susiduria auganti azijietiška verslo komanda. Dauguma programų gali būti pristatomos anglų ir kinų kalbomis.

Daugiau informacijos apie mus rasite:

Honkonge www.catalystteambuilding.hk

Šanchajuje www.catalystteambuilding.sh.cn