Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst Team Building“ Narys

catalyst switzerland

Catalyst Switzerland

Regionas: Šveicarija

Pagrindiniai kontaktai: Katerina Georgieva, Victor Sabev

www.catalystteambuilding.ch

Verbier įsikūrusi „Catalyst Switzerland“ siūlo komandos formavimo programas, verslo žaidimus ir konferencijų „aktyvatorius“ Šveicarijoje.

„Catalyst Switzerland“ kuria tokius renginius įmonėms, kurie įkvepia, motyvuoja ir ugdo komandas. Jų renginiai pritaikyti taip, kad atitiktų korporacijų, konferencijas aptarnaujančių agentūrų ir renginių organizavimo įmonių konkrečius organizacinius reikalavimus. „Catalyst Switzerland“ asmeniškai dirba su savo klientais, siekiant sukurti ir įgyvendinti programas, atitinkančias jų klientų unikalius poreikius ir konkrečią situaciją, įskaitant personalo ugdymą, pokyčių valdymą, tinklų kūrimą, strateginį planavimą, komunikaciją, procesų tobulinimą, ryšių su klientais valdymą ar ĮSA. Jie siekia į veiklą įtraukti kiekvieną dalyvį ir skatinti individualaus indėlio bei kolektyvinės vertės organizacijai suvokimą ir pripažinimą.

„Catalyst Switzerland“ patirtis suvienys jūsų komandą ir padės įgyvendinti jūsų įmonės vertybes. Mūsų renginiai puikiai balansuoja tarp įdomios ir neįtikėtinos patirtinio mokymosi galios. Kiekvieną dieną gyvename savo įmonės vertybėmis. Tikime, jog tai mums suteikia pagrindą sėkmei, kurią mes perduodame visoms bendrovėms, su kuriomis dirbame.“
Katerina Georgieva, generalinė direktorė (kūrybinių renginių organizatorė)

Jei ieškote pagalbos kuriant komandos formavimo veiklą, renginį, darbuotojų išvyką ar verslo dieną Šveicarijoje, susisiekite su „Catalyst Switzerland“.