Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building finland

Seikkailu Oy

Regionas: Suomina

Pagrindiniai kontaktai: Timo Heinaro

www.catalystteambuilding.fi

Tikra suomiška renginių bendrovė! Pavadinimas suomių kalba reiškia nuotykį. Seikkailu yra Suomijoje lyderiaujanti bendrovė, lauke rengianti komandos formavimo, nuotykių kupinas veiklas ir išskirtinius kolektyvinius renginius.

Įsikūrusi Helsinkyje, bendrovė vykdo savo veiklą visoje šalyje, pradedant pietiniais Suomijos įlankos krantais, baigiant Laplandija, esančia virš Poliarinio rato.

Seikkailu taip pat pirmauja, kai kalbama apie žmonių darbo našumo gerinimo programas. Seikkailu panaudoja suomiškus virtualius motyvavimo įrankius ir siūlo itin įtraukiančias bei naudingas skatinimo programas korporatyviniams klientams. Seikkailu komanda specializuojasi unikaliose korporatyvinėse grupinėse kelionėse visame pasaulyje. Už šią veiklą bendrovė vienintelė (iki šių dienų) visoje šiaurės Europoje, buvo apdovanota Crystal Award apdovanojimu, kurį įsteigė Skatinimo ir kelionių organizatorių draugija (Society of Incentive & Travel Executives – angl.) už geriausią pasaulyje skatinimo kelionės pasiūlymą.

Daugiau informacijos apie komandos formavimą, darbuotojų įsitraukimą, skatinimą ir ypatingas grupinių kelionių programas rasite: www.seikkailu.fi