Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst Team Building“ Narys

catalyst team building costa rica panama

PREMIO Team building

Regionas: Kosta Rika ir Panama

Pagrindiniai kontaktai: Rolando Ramiez

www.catalystteambuilding.cr

„PREMIO Team buildingturi išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst Globalkomandos formavimo produktus Kosta Rikoje ir Panamoje.

Mūsų, dirbančių „PREMIO team building, sėkmė priklauso nuo novatoriško požiūrio, kurio dėmesio centre - klientų išklausymas, komandos formavimo veiklų kūrimas ir įgyvendinimas, komandos formavimo žaidimai ir komandos formavimo pratimai. Tai veiklos, kurios gali padėti pasiekti norimų rezultatų, turinčių ilgalaikį poveikį organizacijos gerovei ir jos žmonių laimei. Esame įsitikinę, kad meistriškas bendravimas, komandinis darbas, lyderystė ir komandos susivienijimas yra veiksmingos komandos pagrindas.

„PREMIOskatina pokyčius ir praturtina žmonių gyvenimą tiek asmeniškai, tiek profesionaliai per tokias veiklas, kaip komandos formavimo, mokymų bei patirtinio mokymosi programas. Nesvarbu, ar ieškote smagių komandos suvienijimo veiklų, interaktyvių verslui skirtų žaidimų, technologijomis paremtų programų, konferencijų „aktyvatorių, ar „ledlaužių, mes jums pasiūlysime tinkamą sprendimą.

„PREMIOkomandos formavimo specialistai pritaikys jūsų komandos unikalius poreikius patenkinančius ir jūsų pageidaujamus rezultatus pasiekti padėsiančius sprendimus, įskaitant personalo tobulinimą, pokyčių valdymą, ryšių plėtrą, strateginį planavimą, komunikaciją, procesų gerinimą, ryšių su klientais valdymą ar ĮSA. Būdami „Catalyst Globaltinklo nariais, mes siūlome „Catalyst Globalaukštų kokybės standartų užtikrinimą, puikius produktus ir didelę patirtį organizuojant ir įgyvendinant verslo renginius bei komandos formavimo programas.

Mūsų atsidavusi komanda turi daug patirties ir žinių, bei supranta, kaip elgsenos pokyčiai gali paveikti jūsų komandos veiklą. Mes mylime savo darbą ir esame įsitikinę, kad elgsenos pokyčiai gali atnešti pokyčių jūsų organizacijai ir paveikti jūsų komandos veiklą. Mes didžiuojamės smagių, konstruktyvių ir sudėtingų komandos formavimo renginių organizavimu ir jų įgyvendinimu.