Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst Team Building“ Narys

catalyst team building usa

Play with a Purpose

Regionas: JAV

Pagrindiniai kontaktai: Sharon Fisher

www.playwithapurpose.com

Catalyst komandos formavimo programas JAV kuria ir įgyvendina mūsų partneriai Play with a Purpose.

Play with a Purpose kuria ir veda Catalyst komandos formavimo renginius visose JAV. Nuo Disneilendo iki Auksinių vartų tilto, nuo Super kupolo iki Laisvės statulos, mūsų visapusiškas renginių portfelis paklūsta jūsų norams – tik pasakykite vietą ir įvardykite savo poreikius.

Dėl kurio iš šių punktų norėtumėte būti žinomi?

1. Vos funkcionuojančio verslo 2. Nuobodžių susirinkimų ir reklaminių akcijų 3. Interaktyvių renginių organizavimo. Renginių, kurie yra skirti jūsų tikslinei auditorijai, ją įkvepia ir įtraukia taip, kad dalyviai to ilgai nepamirš. Mmmm... Teisingas atsakymas yra „3ir Play with a Purpose gali padėti jums išsikovoti šią pavydėtiną reputaciją!

Bendrų patirčių kūrimas. Bendruomenė, mokymasis, priklausymas, motyvacija

Jūs vedate susirinkimus? Kai kurie į susirinkimus eina savanoriškai, kiti visai nenorėdami. Norėtumėte, kad iš susirinkimo žmonės išeitų norėdami kažką keisti? Visi susirinkimo dalyviai gali mokytis, tapti vieningesni, dalintis ir užsikrėsti įkvėpimu.

Play with a Purpose kuria renginius, kurie gali padėti jums įgyvendinti šiuos tikslus. Mes siūlome įvairius variantus, remdamiesi jūsų kultūra, keliamais tikslais, logistika ir poreikiais. Tai suteikia unikalumo kiekvienai mūsų sukurtai programai.

Savininkės Sharon Fisher citata puikiai reziumuoja mūsų verslo stilių: „Mėgdžiotojų pilname pasaulyje mes esame ORIGINALŪS!