Catalyst Team Building tinklas
outdoor living catalyst malta

Outdoor Living Malta

Regionas: Malta

Pagrindiniai kontaktai: Danica Fava

www.catalystteambuilding.com.mt

Outdoor Living turi išskirtines teises pardavinėti ir teikti Catalyst komandos formavimo produktus nuostabioje Vduržemio regiono širdyje esančioje Maltos salų valstybėje.

Per pastaruosius du dešimtmečius nuo bendrovės įkūrimo, Outdoor Living užsitarnavo patikimos bendrovės reputaciją, paremtą meile komandos formavimo menui ir troškimu įnešti nuotykio jausmą į viską, kuo tik beužsiimtų. Nesvarbu, ar rengiame jūrų mūšius, ar Viduramžių turnyrus, prabangias keliones jachtomis, ar keliaujame po Maltos kaimų apylinkes, Outdoor Living bendrovės tikslas visada yra surengti įsimintinus, smagius ir specialiai prie kliento poreikių pritaikytus komandos formavimo renginius.

smagius ir specialiai prie kliento poreikių pritaikytus komandos formavimo renginius. Bendrovei vadovauja savo darbą labai mylinčių žmonių komanda. Jie didžiuojasi savo kūrybiškumu, su jais smagu dirbti, jie yra tikri profesionalai, skiriantys didelį dėmesį kiekvieno organizuojamo renginio detalėms.

Outdoor Living puikiai išmano kaip reikia organizuoti bet kokio dydžio ar tipo renginius. 2008 metais bendrovė surengė didžiausią per Maltos istoriją komandos formavimo renginį – pateikė dinamišką veiklų rinkinį 1000 Bosch Power Tools bendrovės delegatų. Pasiruošimas renginiui truko keturias savaites, o vienai dienai reikėjo 175 koordinatorių. Be abejonės, su šiuo renginiu tikrai pakliūsime į Maltos istoriją!

Metams bėgant, Outdoor Living komanda surengė ne vieną daug dėmesio susilaukusį renginį tiek tarptautinėse konferencijose ir paskatinimo grupėse, tiek vietinėse bendrovėse, kurios nori paįvairinti savo mokymų programas.

Outdoor Living yra žinomos Synergix Events Group dalis, kuriai taip pat priklauso ir Powerhouse bei Synergix Events.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie komandos formavimo veiklas, ledlaužius, konferencijų aktyvatorius ir interaktyvius verslo žaidimus, susisiekite su mumis info@outdoorlivingmalta.com