Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building ireland uk

Orangeworks

Regionas: Airijos Respublika, Jungtinė Karalystė

Pagrindiniai kontaktai: David Bassett, Oran Masterson, Will Powderly

www.catalystteambuilding.ie

„Orangeworks“ yra Airijos pirmaujanti komandos formavimo įmonė, teikianti „Catalyst“ komandos formavimo produktus, verslui skirtus žaidimus ir konferencijų „aktyvatorius“ visoje Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

„Orangeworks“ įmonė Airijoje kuria komandos formavimo programas, kurios suvienija komandas, transformuoja darbuotojų mąstymą, o įmonės vertybes prikelia naujam gyvenimui. „Orangeworks“ komandai svarbiausi esate jūs ir jūsų reikalavimai. Jie kuria ir padeda įgyvendinti pasaulinio lygio komandos formavimo programas, pritaikytas specifinių organizacinių reikalavimų turinčioms korporacijoms, paskirties vietų (šalių) valdymo įmonėms, renginių organizavimo įmonėms ir privilegijuotoms privačioms grupėms. Pasirinkus „Orangeworks“ jūsų komanda smagiai leis laiką, naudodamasi neįtikėtina patirtinio mokymosi ir „žaidimifikacijos“ galia. Atsidavusi ir patyrusi „Orangeworks“ komanda yra pasirengusi suorganizuoti ir padėti įgyvendinti išskirtinę patirtį suteikiantį renginį, kurį jūs ir jūsų komanda visada prisiminsite.

2003 metais įkurta „Orangeworks“ keitė prekės ženklo pavadinimą (anksčiau veikė kaip „Xtreme.ieir „teambuilding.ie.). 2016 metais „Orangeworks“ Airijoje įgyvendino daugiau nei 600 renginių. Gavę licenciją platinti „Catalyst“ komandos formavimo produktus šiaurėje ir Didžiojoje Britanijoje, jie yra pasiruošę surengti virš 1500 renginių 2018 metais.

„Orangeworks“ klientais Airijoje yra maždaug 60 viešbučių, įskaitant „Carton House, „Powerscourt“ ir „BrookLodge“. Jų verslo klientai yra „Google“ ir „Deloitte“. Įmonė turi išskirtinę licenciją Airijos rinkoje platinti „Bear Grylls Survival Academy“, „Land Rover Experience“ ir „Jaguar's Art of Performance Tour“.

Jei jums reikia pagalbos organizuojant komandos formavimo veiklą, renginį, personalo vienadienę išvyką ar verslo dieną Jungtinėje Karalystėje arba Airijoje, susisiekite su „Orangeworks“ komanda.