Catalyst Team Building tinklas
mare motivasyon catalyst turkey

Mare Motivasyon

Regionas: Turkija

Pagrindiniai kontaktai: Ediz Çamoglu, Banu Olcay

www.catalystturkey.com

Catalyst programas Turkijoje išskirtinai turi teisę teikti tik Mare Motivasyon bendrovė. Įsikūrę būstinėje Stambule, mes aptarnaujame abi Bosforo sąsiaurio puses, Antaliją ir visą likusią Turkiją, siūlome aukštos kokybės komandos formavimo programas.

Vadovaujami nuostabaus ir neįtikėtino vadovo Edizo Camoglu, Turkijos Catalyst yra atstovaujama patikimos ir profesionalios komandos, kuri teikia unikalias ir novatoriškas programas. Specializuojamės kūrybiškai ruošdami temas konferencijoms, kurių lankytojams mes garantuojame, kad jie galės mėgautis unikalia ir įtraukiančia Mare Motivasyon komandos formavimo patirtimi.

Mūsų platus verslo žaidimų spektras, konferencijų ledlaužiai ir komandos formavimo veiklos idealiai tinka bet kokiai renginio vietai. Turkijos Catalyst yra visiškai mobili ir turi reikalingų išteklių teikti komandos formavimo programas į bet kokią konferencijos vietą – tiek lauke, tiek patalpose bet kokiam kiekiui dalyvių.

Catalyst komandos formavimo renginiai taip pat gali pasitaranauti kaip puiki platforma svečiams pasidžiaugti Turkijos kultūros ir paveldo įžymybėmis, aplankyti Stambulo senamiestį, išplaukti į kruizą po Bosforo sąsiaurį ir pasimėgauti turkiškos virtuvės skanumynais.

Daugiau informacijos apie mus rasite: www.catalystturkey.com