Catalyst Team Building tinklas
KITA Indonesia Team Building

KITA

Regionas: Indonezija

Pagrindiniai kontaktai: Budi Setiawan

www.catalystteambuilding.id

„Catalyst“ komandos formavimo produktus visoje Indonezijoje parduoda ir platina KITA, pirmaujanti komandos formavimo ir mokymų įmonė, įsikūrusi Džakartoje, Indonezijoje.

KITA - tai įkvepianti platforma, kuri buvo suprojektuota ir sukurta siekiant teikti profesionalius sprendimus per individualiai pritaikytas mokymo dirbtuves bet kokiam asmeniui ar organizacijai. Jų tikslas yra padėti sustiprinti jūsų verslo pagrindų organizacinį valdymą bei socialinių įgūdžių ugdymą.

KITA komanda stengiasi jus įkvėpti imtis veiksmų, kurie būtų naudingi jūsų ateičiai. Būtent šis siekis suformavo jų viziją ir pavadinimą - KITA: „Keep Inspiring, Take Action“ (liet. „Pasisemkite įkvėpimo, imkitės veiksmų“).

KITA yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jų komandos formavimo programos turėtų teigiamą efektą ir būtų veiksmingos. Jie buvo išsamiai apmokyti parduoti ir įgyvendinti „Catalyst“ komandos formavimo programas, kad būtų laikomasi „Catalyst“ komandos formavimo kompetencijos standartų. Be to, KITA siūlo daugybę trenerių, turinčių daug metų patirties vadovavimo, organizacinio valdymo, komunikacijos, instruktavimo ir konsultavimo, verslo transformavimo ir žmogiškojo kapitalo, viešo kalbėjimo, kūrybinio mąstymo, sprendimų pardavimo, sprendimų priėmimo ir derybų srityse.

KITA komanda, kuri yra tvirtai įsitikinusi savo pritaikyto požiūrio teigiamu rezultatu, džiaugiasi galėdama jus pakviesti kartu su jais mokytis ir tobulėti. KITA orientuojasi ne tik į kokybę, bet ir į savo mokymo metodo lankstumą. KITA komanda mėgsta tai, ką jie daro, ir nori, kad jūs taip pat pajaustumėte tokį patį džiaugsmą ir energiją jų požiūryje į mokymąsi.