Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building colombia

Kadoma Outdoors

Regionas: Kolumbija

Pagrindiniai kontaktai: Daniel Trujillo, Lina Nuñez, Daniel Buritica, Carlos Lopez

www.catalystteambuilding.co

Kadoma Outdoors įsikūrusi centriniame biure Bogotoje, siūlo geriausias komandos formavimo programas ir organizuoja korporatyvinius renginius visoje Kolumbijoje.

Kartu su laukui skirtomis mokymų programomis ir plačiu spektru Catalyst Global komandinių veiklų,Kadoma Outdoors siūlo dalyviams galimybę patobulinti savo asmeninius gebėjimus ir suteikia didesnę motyvaciją tiek darbe, tiek asmenėse veiklose. Kadoma Outdoors savo klientus įtraukia į kūrybines dirbtuves, siūlo atitinkančius jų reikalavimus mokymus, ugdo stiprius individus ir dinamiškas komandas.

Kad ir kokie būtų jūsų reikalavimai, Kadoma Outdoors gali parinkti sprendimą, kuris atitiks unikalius jūsų komandos poreikius ir sukurs ilagalaikius rezultatus, nesvarbu, ar ta sritis yra personalo ugdymas, permainų valdymas, bendradarbiavimas, strateginis planavimas, komunikacija, proceso tobulinimas, ryšių su klientais vadyba ar įmonių socialinė atsakomybė. Siūlome didelį pasirinkimą laukui skirtų komandos formavimo veiklų, konferencijų aktyvatorių, interaktyvių verslo žaidimų, muzikos ir ritmo, bei kūrybiškų komandinių sprendimų. Kadoma Outdoors komandą sudaro draugiški ir patyrę darbuotojai, ekspertų gerai apmokyti valdyti mokymosi procesą, vykdant laukui ir patalpoms skirtas komandos formavimo veiklas. Veiklų dalyviai, smagiai ir žaismingai mokydamiesi gerina savo komunikacijos, lyderystės ir sprendimų priėmimų gebėjimus.

Kadoma Outdoors glaudžiai bendradarbiauja su vietinėmis pasaulyje pripažintomis ir įvertintomis jaunimo rėmimo organizacijomis Recojo ir Bakongo, both of which have been recognised globally for their efforts.