Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building poland

ExProfesso

Regionas: Lenkija

Pagrindiniai kontaktai: Monika Dymacz

www.catalystteambuilding.pl

Krokuvoje įsikūrusi „ExProfesso(DMC) turi išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus Lenkijoje. Nuo 2003 m. „ExProfesso“ teikia komandos formavimo ir mokymų programų įmonių grupėms paslaugas. Jie daugiausiai dėmesio skiria patirtiniam mokymuisi, siekiant užtikrinti ilgalaikes permainas organizacijose.

„ExProfesso“ reiškia veikimo būdą: „profesionaliai“ ir „atitinkant profesines žinias“. Šis žodis apibūdina jų verslo pagrindą, kuris juos išgarsino šiame sektoriuje dėl jų profesionalumo, patikimumo, atsidavimo darbui ir inovacijų.

„ExProfesso“ užtikrina, kad jų programos ne tik įdomios ir įtraukiančios, bet taip pat yra labai naudingos verslui ir suteikiančios ilgalaikių pokyčių žmonėms, komandoms ir įmonėms. Pasinaudodami patirtinio mokymosi galia, žmonės gali sužinoti, kaip priimti tinkamus sprendimus ir numatyti tų sprendimų pasekmes. Nesvarbu, ar renginys vyksta patalpoje, ar lauke, nes pasinaudojimas „žaidimizacijos“ galia leidžia asmenims sutelkti dėmesį į svarbiausius valdymo aspektus saugioje aplinkoje, kuri užtikrina eksperimentavimą mokantis. Jie taip pat yra puikus pasirinkimas formuojant komandas, tobulinant bendravimą ir skatinant bendradarbiavimą tarp dalyvių.

„ExProfesso“ komanda yra įsipareigojusi teikti kokybišką paslaugą. Tai jiems leidžia didžiuotis savo klientų darbo efektyvumu. Kadangi jie palaiko glaudžius ryšius su savo klientais, jie stebi ir analizuoja vykdomos programos poveikį, siekiant užtikrinti ilgalaikius teigiamus pokyčius. Reikia skirti dėmesį atviram bendravimui su savo partneriais ir klientais, siekiant užtikrinti, kad jie įgytų žinių savo būsimiems projektams. „ExProfesso“ labai vertina visus atsiliepimus.

Jie mano, kad verslo aplinka nuolat keičiasi, todėl keičiasi kartu su ja. „ExProfesso“ komanda yra guvi, nuolat ieško įkvėpimo, kad galėtų teikti naujausius kūrybiškus ir novatoriškus sprendimus, geriausiai patenkinančius jūsų komandos poreikius. Galėdami naudotis „Catalyst Global“ komandos formavimo produktų asortimentu, „Exprofesso“ gerai apmokyti ir patyrę darbuotojai yra pasiruošę komandos formavimo ir mokymų programas pristatyti į populiariausias lankytinas vietas visoje Lenkijoje.