Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst Team Building“ Narys

catalyst team building belgium

Event Masters

Regionas: Belgija

Pagrindiniai kontaktai: Bert Knuts, Johnny Machiels

www.catalystteambuilding.be

Event Masters Belgium yra renginių organizavimo agentūra, turinti 20 metų patirtį, formuojant komandas.

Event Masters specializuojasi siūlydami įtraukiančias, gerai organizuotas ir įsimintinas komandos formavimo pratybas, komandos formavimo renginius ir laisvadienius personalui. Catalyst Global didžiuojasi atstovaujama Event Masters bendrovės Belgijoje. Event Masters komandos formavimo padalinys turi daugiau nei 20 metų patirties, rengiant kūrybiškus ir inovatyvius renginius. Esame Belgijoje pirmaujanti kelionių valdymo bendrovė (Destination Management Company – angl.) ir profesionalūs konferencijų organizatoriai. Esame http://www.euromic.com/ nariai ir turime biurus tarp Briuselio ir Antverpeno. Event Masters teikia paslaugas Belgijoje ir Liuksemburge.

Event Masters turi 50 unikalių komandos formavimo koncepcijų ir sudėjusi jas kartu su pasaulinį pripažinimą pelniusiu Catalyst Global komandos formavimo veiklų portfeliu, Belgijoje klientams gali pasiūlyti didžiulį spektrą sprendimų, tarp jų – ledlaužiai ir aktyvatoriai, muzikinės veiklos, interaktyvūs verslo žaidimai ir dar daugiau. Šis komandos formavimo veiklų spektras apima eilę užduočių, sukurtų grupės nariams ugdyti ir didinti jų gebėjimą kartu efektyviai dirbti. Visa komunikacija ir dalyvavimo pratimai yra specialiai pritaikyti ir skirti pagerinti komunikacijos ir komandos formavimo įgūdžiams.

Event Masters visada siekia kurti tokius renginius, kurie įtrauktų jūsų darbuotojus ir sutelktų juos konkretiems tikslams. Nesvarbu, ar norite sustiprinti savo pardavimų pajėgumus, motyvuoti savo darbuotojus, ar tiesiog labiau suartinti savo vadybininkus ir kolegas, Event Masters suteiks jiems nepamirštamų bendrų patirčių, kurios padės tuos tikslus įgyvendinti. Metams bėgant, Event Masters sukūrė komandos formavimo renginius, skirtus tiek didelėms tarptautinėms organizacijoms, tiek mažoms vietos bendrovėms.