Catalyst Team Building tinklas
catalyst dominican republic

Emely Tours

Regionas: Dominikos Respublika

Pagrindiniai kontaktai: Danilo Rincon

www.catalystteambuilding.com.do

„Emely Tours“ - tai 40 metų senumo šeimos verslas, kuris stengiasi teikti geriausias komandos formavimo programas ir verslo renginius Dominikos Respublikoje.

„Emely Tours“ - tai 40 metų senumo šeimos verslas ir viena prestižiškiausių kelionių ir renginių organizavimo agentūrų Dominikos Respublikoje. Ši agentūra teikia pilną paslaugų paketą, įskaitant susitikimų, konferencijų, kongresų, renginių ir skatinamųjų renginių nacionalinių ir tarptautinių kompanijų darbuotojams organizavimą. „Emely Tours“ mano, jog komandos formavimas yra labai svarbi bet kokios konferencijos dalis. Žmonių skatinimas burtis į tinklus yra būtinas sėkmingos konferencijos kriterijus. Be to, jų patirtis MICE srityje privertė juos suprasti, kaip svarbu strategiškai išdėstyti „ledlaužius“ ir „aktyvatorius“ visose konferencijose ar susitikimuose, siekiant išlaikyti auditorijos įsitraukimą.

„Emely Tours“ devizas - išskirtinis ir nepriekaištingas klientų aptarnavimas. Tai tiesiogiai atitinka „Catalyst Team Building“ tinklo vertybes. Būdami tinklo nariais, jie garantuoja kokybės užtikrinimą organizuojant ir teikiant korporatyvinius renginius ir komandos formavimo produktus. Komandos formavimas taip pat svarbus organizacinei plėtrai. „Emely Tours“ skatina vietines įmones įsitraukti į komandos formavimo veiklas, kad sustiprintų savo darbuotojų pagrindines kompetencijas, pavyzdžiui, veiksmingą bendravimą ir bendradarbiavimą. Jie taip pat komandos formavimą rekomenduoja kaip puikų būdą, kaip apdovanoti komandas ir paskatinti komandinį ryšį per bendrą patirtį.