Catalyst Team Building tinklas
dream team catalyst south africa

Dream Team Catalyst

Regionas: Afrika

Pagrindiniai kontaktai: Gerry Skerritt

www.dreamteam.co.za

Įsikūrusi ofisuose Joburge, Keiptaune, Kvazulu Natalyje ir Rytiniame Kape, Dream Team Catalyst yra oficiali Catalyst veiklų tiekėja visame Afrikos žemyne.

Reguliariai dirbanti Port Elizabete, Durbane ir kitose Pietų Afrikos lokacijose, Dream Team Catalyst taip pat siūlo komandos formavimo veiklas ir kitose didžiausiose Afrikos žemyno valstybėse – Kenijoje, Zimbabvėje, Tanzanijoje, Zambijoje ir kt.

Subtropinių aukštumų klimato ir viduržemio regioną primenanti Pietų Afrika yra ideali vieta kitai jūsų konferencijai. Šalyje yra daugybė puikių konferencijoms ir parodoms skirtų vietų.

Dream Team Catalyst jūsų konferencijoms gali pasiūlyti komandos formavimo žaidimų ir konferencijų ledlaužių. Dream Team Catalyst viską gali pristatyti į jūsų nurodytą vietą arba jūs patys galite leistis į kelionę, tyrinėdami viską, ką Afrika gali pasiūlyti, vykdydami laukui skirtomis Catalyst veiklomis.

Vietos pasirinkimas jūsų konferencijai gali svyruoti nuo prabangių kurortų su paplūdimiais iki išskirtinių golfo aikštynų. Afrika siūlo daugybę žavių atrakcijų, tarp jų – Viktorijos krioklys ir Kriugerio nacionalinis parkas.

Daugiau informacijos apie mus rasite: www.dreamteam.co.za