Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst Team Building“ Narys

D&I catalyst curacao

D&I Business Support Services (D&I)

Regionas: Nyderlandų Karibai

Pagrindiniai kontaktai: Iliene Corsen, Daniel Corsen

www.catalystteambuilding.cw

D&I Business Support Services (D&I) yra Catalyst Teambuilding partneris Nyderlandų Karibuose. Įsikūrusi centrinėje būstinėje ir ekonomiškai efektyvi bendrovė siūlo komandos formavimo veiklas visam Karibų regionui.

Nereikia ir sakyti, kad organizacijoms yra reikalingi į naujas komandas greitai įsiliejantys ir efektyviai dirbantys darbuotojai, patyrusios komandos, galinčios bendradarbiauti su kitomis komandomis. Komandinio darbo ugdymas turi būti prioritetas daugelyje organizacinių situacijų, tokių kaip efektyvesnio ir sveikesnio darbo klimato kūrimas ar moralės stiprinimas sudėtingu metu, įvedant naująją lyderystę, naujus veiklos būdus, bendravimą ir kooperaciją tarp skyrių, įvairių žmonių ar padalinių integraciją/kombinaciją, gebėjimų ir efektyvumo didinimą, pasipriešinimo permainoms įveikimą. D&I džiaugiasi galėdama pakviesti bendroves į kelionę, kurioje kuriami santykiai ir ugdomos komandos.

Galimybę įduoti jūsų darbuotojams į rankas būtinus įrankius, reikalingus efektyviam komandiniam darbui kurti, susitelkimą į atsidavimą darbinei veiklai ir aukštą meistriškumo lygį, D&I laiko garbe. D&I kviečia organizacijas į kelionę, kurioje bus ugdoma, vystoma ir taikomos inovacijos.

Daugiau informacijos apie mus rasite: info@dibusinesssupport.com