Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building india

d'frens

Regionas: Indija

Pagrindiniai kontaktai: Oscar D'Silva , Sachid Tharayil

www.catalystteambuilding.in

D’frens Consulting turi išskirtines Catalyst atstovavimo Indijoje teises. Įkūrusi biurus Bangalore, Mumbajuje, Delyje ir Goa bendrovė siūlo daugybę novatoriškų komandos formavimo renginių visoje šalyje ir jau yra pripažinta lyderė šioje besiformuojančioje ir dinamiškoje rinkoje.

D’frens siekia teikti aukščiausios kokybės produktus komandos formavimo srityje. Turinti didžiulę konsultavimo patirtį, bendrovė yra pripažinta kaip darbuotojų įtraukimo ir vidaus komunikacijos ekspertė tarp labiausiai žinomų Indijos organizacijų.

D’frens visose komandinėse veiklose akcentuoja kiekvieno kliento poreikius ir reikalavimus. Adaptavimas, planavimas, įgyvendinimas ir paslaugos kokybė daro kiekvieną programą unikalia, įsimintina ir idealiai pritaikyta kliento poreikiams. Efektyvi paramos ir logistikos D’frens komanda užtikrina, kad jūsų pasirinktas renginys ne tik bus surengtas praktiškai bet kurioje Indijos vietoje, tačiau ir kaskart bus tikrai sėkmingas, 100 proc. įtraukiantis ir dovanos puikių patirčių.

Užsisakykite kitą komandos formavimo renginį, konferencijos aktyvatorių, ledlaužį, specialią mokymų programą ar verslo simuliaciją Indijoje: info@catalystteambuilding.in