Catalyst Team Building tinklas
counselage catalyst nepal

Counselage

Regionas: Nepalas

Pagrindiniai kontaktai: Ichhya Malla, Anwesh KC

www.catalystteambuilding.np

2012 m. įkurta „Counselage“ yra pirmaujanti Nepalo mokymų įmonė , turinti licenciją platinti „Catalyst“ produktus Nepale.

„Counselage“ nuomone, laimingas klientas - sėkmingas klientas. Mūsų vizija: padėti nacionalinėms ir tarptautinėms organizacijoms pasiekti savo tikslus per nuolatinę strateginę organizacinę plėtrą. Mes tiekiame individualizuotus organizacinius plėtros sprendimus įvairioms įmonėms visame Nepale. Mūsų mokymo programas įgyvendina patyrę instruktoriai, kurie vadovaujasi holistiniu proto, kūno ir sielos ugdymo požiūriu. Mūsų komandos formavimo ir vertybėmis grįstos mokymo programos yra specialiai sukurtos, kad padėtų įgyvendinti transformacinius pokyčius organizacijose, stiprinant jų darbuotojų įgūdžius.

Mūsų misija yra skatinti ir ugdyti individualius talentus, kad būtų sukurta visame pasaulyje standartizuotų specialistų grupė. Mes siūlome ugdymo valdymo sprendimus įvairių Nepalo švietimo įstaigų darbuotojams ir studentams, suteikiant jiems galimybę naudotis naujausiomis švietimo technologijomis ir pedagogais.

Dirbdami „Counselage“, nuolat siekiame pagerinti paslaugų teikimą klientams. Puikiai žinome, jog mūsų partnerystė su „Catalyst“ prideda didžiulę vertę mūsų komandos formavimo dirbtuvėms. Nuo pat pradžių tikėjome patirtiniu mokymusi, todėl tai yra pagrindinė visų mūsų mokymo renginių sudedamoji dalis.