Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building brazil

Conquistar

Regionas: Brazilija

Pagrindiniai kontaktai: Luis Zanin

www.catalystteambuilding.com.br

Conquistar yra patyrusi ir patikima komandos formavimo bendrovė, turinti ekskliuzyvines teises atstovauti Catalyst Brazilijoje. Nuo 1999 metų Conquistar apmokė apie 40000 žmonių iš įvairių sričių – finansų, logistikos, automobilių, pramonės ir farmacijos. Daugelis mūsų veiklų buvo skirtos didelėms korporacijoms – tiek vietinėms, tiek iš užsienio. Renginių programos vykdomos anglų, ispanų ir vokiečių kalbomis.

Conquistar ugdo darbuotojų potencialą, kurdama tokią aplinką, kurioje komandos ir žmonės įgauna įgūdžių ir įsisavina koncepcijas, taikomas realiose kasdienėse situacijose darbe. Mūsų programos yra labai lanksčios ir lengvai adaptuojamos – nuo bekelės varžybų iki džiazo muzikos terpės. Tiesiog sugalvokite temą, o mes pasirūpinsime visa kita ir padėsime susitvarkyti su praktiniais dalykais, tokiais kaip tinkamo viešbučio radimas, aprūpinimas maistu ir transportu.

Mūsų komandos formavimo veiklos yra aiškios ir objektyvios. Mūsų sprendimai yra lankstūs ir paprasti, tinkami skirtingiems profiliams, lokacijoms, temoms ir dienotvarkėms. Mes dirbame tam, kad padėtume rasti sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius. Dar daugiau – mes turime būtinų akademinių žinių, reikalingų surengti išsamius mokymus.

Conquistar bendrovę sudaro tarpdisciplinis kolektyvas. Mūsų koordinatorių ir moderatorių komanda yra visiškai apmokyta specialistų keliose srityse. Esame pasiruošę priimti įvairius iššūkius, kurie kyla nuolatos kintančioje profesinėje aplinkoje. Mes jaučiame aistrą tam, ką darome. Sužinokite daugiau www.conquistar.com.br